Európska liga

LASK Linz – PFC Ludogorets Razgrad

4:3

koniec (3:1)

29.10.2020, 18:55 • Stadion der Stadt Linz (Rakousko) • Skupina J • Lukáš Jasoněk cz

On-line přenos je u konce. Já vám děkuji za pozornost a u Evropské ligy zase někdy na počtenou! (21:02:59)
Tabulka skupiny J:

1. Antverpy – 6 bodů (3:1)
2. Tottenham – 3 body (3:1)
3. LASK – 0 bodů (4:6)
4. Ludogorec – 0 bodů – (4:6)
V souběžně hraném zápase Antverpy doma senzačně porazily Tottenham a vyšvihly se do čela tabulky.
Na Městském stadionu v Linci se odehrál bláznivý zápas. Domácí LASK vedl v poločase 3:1 a po změně stran svůj náskok ještě navýšil. Přesto se o vítězství musel do poslední chvile strachovat. Rakouskému klubu uškodilo vyloučení Grgice a následná penalta, kterou proměnil Elvis Manu (a tím zkompletoval hat-trick). V tu chvíli už byl stav 4:3 a před oslabeným Lincem ještě takřka dvacet minut hry, během nichž se mohlo stát opravdu cokoliv. Domácí se ovšem dokázali semknout a hubený náskok až do závěrečného hvizdu udržet.
Držení míče: 48% : 52%.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 9:1.
Rohy: 5:0. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:10.

90+2

90+1

Proto se bulharský klub snaží co nejvíce presovat. Jeho soupeř má ovšem míč pod kontrolou a nezdá se, že by ho jen tak sundal z nohy.

90

Oči mnoha hráčů pohlédly na světelnou tabuli. A zjistily, že sudí Estrada nastavil 2 minuty. Moc času na vyrovnání tak už Ludogorci nezbývá.

88

Střídání v týmu PFK Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Bernard Tekpetey, přichází Jordan Ikoko.

86

Hra se otočila a hosté zahrávali standardku. Tchibota z ní nasměroval balon před branku a v nepřehledné situaci to zavánělo další penaltou! Míč odražený od ruky obránce nakonec schoval gólman pod sebe.

84

Oslabený LASK hraje jako v plném počtu. Definitivně rozhodnout chtěl i Eggestein, jenže ani on míč mezi tři tyče nevtěsnal.

82

Na opačné straně ofsajd a v něm Cicinho (Ludogorec).

81

Deset minut před koncem mohl dát uklidňující trefu Goiginger (LASK)! Jednoho z obránců při napadání obral o míč a dalšího ukázkově obehrál. Najednou stál sám před Ilievem a zakončil k levé tyči. K rozpoutání gólové radosti mu chyběly centimetry!

80

Střídání v týmu PFK Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Dominik Jankov, přichází Mavis Tchibota.

77

Raguž (LASK) se odhodlal ke samostatné akci. Bez podpory spoluhráčů ale neměl šanci.

76

Statistika držení míče: 49% : 51%.

74

74. Elvis MANU - 4:3

74

Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
Je postaráno o drama! Na bílý bod si postavil míč ELVIS MANU a penaltu proměnil s absolutním přehledem. Těšit ho může také fakt, že zkompletoval hat-trick!

73

73. Červená karta po 2. žluté

4:3

Góly: 2. Balič (Raguž), 12. Gruber (Michorl), 35. Raguž (Andrade), 56. Verdon (vla.) – 15. Manu (Santana), 67. Manu (Santana), 74. Manu (pen.)

Karty:   17. Wiesinger (LIN), 27. Grgic (LIN), 48. Michorl (LIN) – 10. Moţi (LUD), 43. Tekpetey (LUD), 45. Badji (LUD)   73. Grgic (LIN)

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 9:1. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:10.

LASK Linz: A. Schlager – Wiesinger, Trauner (C), Filipović – Ranftl, Grgic, Michorl, Andrade – Gruber (62. Goiginger), Raguž, Balič (62. J. Eggestein).
Náhradníci: Lawal, Gebauer – Renner, Karamoko, J. Eggestein, Ramsebner, Madsen, Čeberko, Haudum, Goiginger, Plojer.

PFC Ludogorets Razgrad: P. Iliev – Cicinho, Moţi (C), Verdon, Nedjalkov – Badji (53. Cauly), Santana, Jankov (80. Tchibota) – A. Abel, Manu, Tekpetey (88. Ikoko).
Náhradníci: V. Stojanov – Terziev, Tchibota, Ikoko, Josué Sá, Jordanov, Cauly.

Rozhodca: Estrada – Alonso, Porrasová (všichni Španělsko)