FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

MFK Chrudim – FC Hradec Králové

2:3

koniec (0:0)

21.04.2021, 17:00 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • Petr Dejnožka cz

Tipsport: 7.17 4.33 1.45

90

Konec zápasu. (18:50:04)

90

A znovu se žlutí, tentokrát je za faul potrestán Vojtěch Řezníček.

90

Zároveň je za roztržku potrestán i Otto Urma.

90

Roman Čáp dostává žlutou kartu.

89

Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Ladislav Mužík, přichází Jan Havlena.
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Ju Kang-hjon, přichází Roman Čáp.

88

Hradec Králové právě vstřelil branku!
Tak to je smrtící obrat lídra tabulky, kteří otáčí stav třemi brankami během osmi minut! Centr z pravé strany propadl až na zadní tyč na DANIELA VAŠULÍNA, který v pádu dopravil míč za záda Simona Zímy a otočil stav z 0:2 na 3:2!

85

Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází David Látal.
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Petr Rybička, přichází Petr Drahoš.

84

Lídr tabulky z Hradce Králové se během čtyř minut raduje z vyrovnání! Centr z rohového kopu ideálně prodloužil MICHAL LEIBL a jeho hlavička končí v chrudimské síti – 2:2!

83

Dlouhý centr Leibla odvrátil na zadní tyči Sokol na rohový kop.

82

Mohlo být vyrovnáno! Daniel Vašulín perfektní hlavičkou hledal ještě Závišku, Zíma s Venclem měli plné ruce práce, ale nakonec dokázali udržet míč před brankovou čarou!

81

A ihned je Hradce plné hřiště, do pokutového území zamířil další centr, který po hlavičce Dvořáka končí v náruči Zímy.

80

Rázem nás čeká ještě obrovské drama! PAVEL DVOŘÁK dostal trochu prostoru za pokutovým územím, otočil a ukázkovou střelou po zemi parádním angličákem vrací hradecké fotbalisty deset minut před koncem zpět do hry – 2:1!

80

Naopak musel na zem brankář Reichl. Z rohu pokutového území ho prověřil Jaroslav Hlavsa, s přízemní střelou ale neměl hradecký gólman výraznější problém.