0:1
koniec (0:1)
22.07.2021, 13:00 • Kašima Stadium, Kašima • Skupina B • Milan Huppert
Tipsport: 3.58 3.07 2.1 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 3.58 - 3.07 - 2.1
Honduras – Rumunsko
0:1
koniec (0:1)
Góly: 45+1. Oliva (vla.)
Karty: 26. Oliva (HON), 48. J. Álvarez (HON) – 44. Dobre (RUM), 71. Dulca (RUM), 83. Sintean (RUM)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 12:7. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:12.
Honduras:
Güity (46. Perreló) – Oliva (88. Cristopher Meléndez), Maldonado (C) (88. Carlos Meléndez), José García, Decas – Rivas (57. Palma), C. Pineda, J. Álvarez, Rodríguez (57. Reyes) – D. Martínez, Benguché.
Náhradníci: Perreló – Carlos Meléndez, Cristopher Meléndez, Núñez, Obregón, Palma, Reyes.
Tréner:
Rumunsko:
Aioani – Ratiu (75. Grigore), Pașcanu, Ghiță, Ștefan (46. Boboc) – Marin (C), Dulca – Dobre, Ciobanu (69. T. Baluța), I. Gheorghe (55. Sefer) – Ganea (68. Sintean).
Náhradníci: Popa – T. Baluța, Boboc, Florescu, Grigore, Sefer, Sintean.
Tréner:
Rozhodca: González (URU) – Taran (URU), Trinidad (URU)
Diváci:
Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Novi Sad 17:30 0:1
Molde – Servette 18:00 3:0
Ljubljana – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ashdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla Poltava 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians Dublin 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Skadar 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira – Rijeka 19:00 0:2
Dinamo Bt. – Borisov 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kyrdżali – Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 20:00 4:0
Bazilej – Partizani Tirana 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – Tel Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoń – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodö/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
88
Střídání v týmu Honduras: ze hřiště odchází Denil Maldonado, přichází Carlos Meléndez.
83
75
71
69
68
64
64. Aioani si věděl rady s technickou střelou Reyese
64
57
Střídání v týmu Honduras: ze hřiště odchází Edwin Rodríguez, přichází José Reyes.
55
48
46
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Florin Ștefan, přichází Radu Boboc.
45+1
45+1. Elvin OLIVA - 0:1
45+1
Hodně důležitý gól do šatny střílí Rumunsko! Andrei Ciobanu poslal centr od rohového praporku směrem do brány a těsně před ní smolně zasáhl bránící ELVIN OLIVA, když balón hlavou přizvedl mimo dosah gólmana Güityho.
44
42
42. Ratiu těsně minul prostor u vzdálenější tyče
42
39
39. Benguché mířil do odkryté brány, Rumuny v poslední chvíli zachránil Ghiță
39
26
11
11. Aioani si poradil s tečovanou střelou Pinedy
11