Menu

Futbal

Európska konferenčná liga (predkolá)

Petrocub Hîncesti – Sivasspor

0:1

koniec (0:1)

22.07.2021, 19:00 • Stadionul Zimbru, Kišiněv • 2. predkolo • Daniel Kubelka (@DanielKubelka) cz

Tipsport: 5.77 3.79 1.66

90+5

Žlutou kartu dostává Ndzomo (CS Petrocub).

72

Žlutou kartu dostává Meira (CS Petrocub).

72

Žlutou kartu dostává po tvrdém zákroku na Yatabarého ve středu hřiště Bogaciuc (CS Petrocub).

69

Žlutou kartu dostává Fajr (Sivasspor).

41

Nedovolených zákroků v posledních minutách přibývá, opravdu se nehraje příliš v rukavičkách. Yilmaz se pokusil zastavit rozehrávajícího Plăticu, který však byl rychlejší a hostující borec si pomohl zatažením za dres. Tady nebylo o něčem, žlutí se.

38

Plătică byl při snaze vybojovat míč u hostujícího vápna až příliš důrazný a za svůj ostrý skluz na Yilmaze po právu inkasuje žlutý kartónek.

30

Žlutou kartu dostává Jardan (CS Petrocub).

Petrocub Hîncesti – Sivasspor

0:1

koniec (0:1)

Späť na online

Góly: 17. Osmanpasa (Fajr)

Karty:   30. Jardan (PTB), 38. Plătică (PTB), 72. Bogaciuc (PTB), 72. Meira (PTB), 90+5. Ndzomo (PTB) – 41. Yilmaz (SIV), 69. Fajr (SIV)

Nepremenená penalta: 90+5. Yatabaré (PTB), brankár Meira zneškodnil

Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 1:1. Rohy: 6:2. Fauly: 17:11.

Petrocub Hîncesti: Meira – Revenco, Potîrniche, Efros (59. Ndzomo), Jardan, Douanla (58. Gulceac) – Iosipoi (72. Sandu), Bogaciuc (72. Turcan), Ambros (C) (80. Bejan) – Plătică, Platica.
Náhradníci: Mostovei – Bejan, Cotogoi, Gulceac, Onana, Rozgoniuc, Sandu, Turcan, Vlas

Sivasspor: Vural – Ciftci, Osmanpasa, Goutas, Oguz, Cofie (80. Felix), Pedro Henrique (90+1. Altinay), Fajr (90+1. Erdal), Arslan (C), Yilmaz (55. Yatabaré), Kayode (80. James).
Náhradníci: Satilmis, Yildirim – Altinay, Erdal, Felix, James, Kesgin, Kubilay, Yatabare

Rozhodca: Pignard – Drouet, Haquette (všichni FRA)

Odveta: Sivasspor - Petrocub Hîncești 1:0

Európska konferenčná liga (predkolá)

Ararat – Śląsk 15:00 2:4

Astana – Aris Soluň 15:00 2:0

FK Ponevěž – Novi Sad 17:30 0:1

Molde – Servette 18:00 3:0

Ljubljana – Birkirkara 18:00 1:0

Austria – Breidablik 18:00 1:1

Karabach – FC Ashdod 18:00 0:0

RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0

Soči – Keşla FK 18:00 3:0

KuPS – Vorskla Poltava 18:00 2:2

Dudelange – Bohemians Dublin 18:30 0:1

Dinamo Tbilisi – Haifa 18:30 1:2

Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1

Elfsborg – Milsami 18:45 4:0

AEL Limassol – Vllaznia Skadar 19:00 1:0

Kodaň – Žodino 19:00 4:1

FK Sūduva – Raków 19:00 0:0

Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0

Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0

CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0

Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1

Gżira – Rijeka 19:00 0:2

Dinamo Bt. – Borisov 19:00 0:1

CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1

Limassol – Žilina  sk 19:00 1:3

Riga FC – Škendija 19:00 2:0

KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2

Trnava – Sepsi  sk 19:00 0:0

Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3

Arda Kyrdżali – Be'er Sheva 20:00 0:2

HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 20:00 4:0

Bazilej – Partizani Tirana 20:15 3:0

Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1

Gent – Vålerenga 20:30 4:0

Larne FC – Aarhus 20:30 2:1

Sutjeska – Tel Aviv 20:30 0:0

FCSB – Karaganda 20:30 1:0

Aberdeen – Häcken 20:45 5:1

Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0

Linfield – Banja Luka 20:45 4:0

Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0

Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2

Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1

Pogoń – Osijek 21:00 0:0

KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0

Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2

Partizan – Dunajská Streda  sk 21:00 1:0

Valur – Bodö/Glimt 21:00 0:3

Salihorsk – Fola 21:30 1:2