Menu

Futbal

Európska konferenčná liga (predkolá)

Petrocub Hîncesti – Sivasspor

0:1

koniec (0:1)

22.07.2021, 19:00 • Stadionul Zimbru, Kišiněv • 2. predkolo • Daniel Kubelka (@DanielKubelka) cz

Tipsport: 5.77 3.79 1.66

17

17. OSMANPASA - 0:1

17

Sivasspor právě vstřelil branku!
Autorem branky je CANER OSMANPASA. Asistence: Faycal Fajr.

Petrocub Hîncesti – Sivasspor

0:1

koniec (0:1)

Späť na online

Góly: 17. Osmanpasa (Fajr)

Karty:   30. Jardan (PTB), 38. Plătică (PTB), 72. Bogaciuc (PTB), 72. Meira (PTB), 90+5. Ndzomo (PTB) – 41. Yilmaz (SIV), 69. Fajr (SIV)

Nepremenená penalta: 90+5. Yatabaré (PTB), brankár Meira zneškodnil

Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 1:1. Rohy: 6:2. Fauly: 17:11.

Petrocub Hîncesti: Meira – Revenco, Potîrniche, Efros (59. Ndzomo), Jardan, Douanla (58. Gulceac) – Iosipoi (72. Sandu), Bogaciuc (72. Turcan), Ambros (C) (80. Bejan) – Plătică, Platica.
Náhradníci: Mostovei – Bejan, Cotogoi, Gulceac, Onana, Rozgoniuc, Sandu, Turcan, Vlas

Sivasspor: Vural – Ciftci, Osmanpasa, Goutas, Oguz, Cofie (80. Felix), Pedro Henrique (90+1. Altinay), Fajr (90+1. Erdal), Arslan (C), Yilmaz (55. Yatabaré), Kayode (80. James).
Náhradníci: Satilmis, Yildirim – Altinay, Erdal, Felix, James, Kesgin, Kubilay, Yatabare

Rozhodca: Pignard – Drouet, Haquette (všichni FRA)

Odveta: Sivasspor - Petrocub Hîncești 1:0

Európska konferenčná liga (predkolá)

Ararat – Śląsk 15:00 2:4

Astana – Aris Soluň 15:00 2:0

FK Ponevěž – Novi Sad 17:30 0:1

Molde – Servette 18:00 3:0

Ljubljana – Birkirkara 18:00 1:0

Austria – Breidablik 18:00 1:1

Karabach – FC Ashdod 18:00 0:0

RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0

Soči – Keşla FK 18:00 3:0

KuPS – Vorskla Poltava 18:00 2:2

Dudelange – Bohemians Dublin 18:30 0:1

Dinamo Tbilisi – Haifa 18:30 1:2

Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1

Elfsborg – Milsami 18:45 4:0

AEL Limassol – Vllaznia Skadar 19:00 1:0

Kodaň – Žodino 19:00 4:1

FK Sūduva – Raków 19:00 0:0

Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0

Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0

CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0

Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1

Gżira – Rijeka 19:00 0:2

Dinamo Bt. – Borisov 19:00 0:1

CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1

Limassol – Žilina  sk 19:00 1:3

Riga FC – Škendija 19:00 2:0

KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2

Trnava – Sepsi  sk 19:00 0:0

Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3

Arda Kyrdżali – Be'er Sheva 20:00 0:2

HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 20:00 4:0

Bazilej – Partizani Tirana 20:15 3:0

Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1

Gent – Vålerenga 20:30 4:0

Larne FC – Aarhus 20:30 2:1

Sutjeska – Tel Aviv 20:30 0:0

FCSB – Karaganda 20:30 1:0

Aberdeen – Häcken 20:45 5:1

Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0

Linfield – Banja Luka 20:45 4:0

Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0

Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2

Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1

Pogoń – Osijek 21:00 0:0

KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0

Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2

Partizan – Dunajská Streda  sk 21:00 1:0

Valur – Bodö/Glimt 21:00 0:3

Salihorsk – Fola 21:30 1:2