0:2
koniec (0:0)
22.07.2021, 21:00 • Kaplakrikavöllur, Hafnarfjördur • 2. predkolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)
Tipsport: 5.34 3.75 1.7 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 5.34 - 3.75 - 1.7
FH Hafnarfjördur – Rosenborg BK
0:2
koniec (0:0)
Góly: 61. Holse (Andersson), 71. Islamović
Karty: 83. Jónsson (HAF) – 59. Tagseth (RSN)
Nepremenená penalta:
FH Hafnarfjördur:
Nielsen – Gunnarsson, Vidarsson, Thórisson, Kristjánsson, Jonsson – Sverrisson, Jónsson, Dimitrijevic – Lennon, Vilhjálmsson (C).
Náhradníci: A. Guðmundsson – Andersen, Gudlaugsson, Ó. Guðmundsson, Hreiðarsson, Harðarsson, Arnarsson, Magnússon, Róbertsson, Magnusson.
Tréner:
Rosenborg BK:
Hansen (C) – Reitan, Eyjólfsson, Hovland, Andersson – Hoff, Tettey, Togseth – Holse, Islamović, Wiedesheim-Paul.
Náhradníci: Tangvik – Konradsen, Vecchia, Serbecic, Ceïde, Ceide.
Tréner:
Rozhodca: Filip Glova – Peter Bednár, Daniel Poláček – Martin Dohál (vš. Slovensko)
Diváci:
Odveta: Rosenborg - Hafnarfjördur 4:1
Ararat – Śląsk 15:00 2:4
Astana – Aris Soluň 15:00 2:0
FK Ponevěž – Novi Sad 17:30 0:1
Molde – Servette 18:00 3:0
Ljubljana – Birkirkara 18:00 1:0
Austria – Breidablik 18:00 1:1
Karabach – FC Ashdod 18:00 0:0
RFS Riga – Puskás Akadémia 18:00 3:0
Soči – Keşla FK 18:00 3:0
KuPS – Vorskla Poltava 18:00 2:2
Dudelange – Bohemians Dublin 18:30 0:1
Dinamo Tbilisi – Haifa 18:30 1:2
Hammarby IF – Maribor 18:45 3:1
Elfsborg – Milsami 18:45 4:0
AEL Limassol – Vllaznia Skadar 19:00 1:0
Kodaň – Žodino 19:00 4:1
FK Sūduva – Raków 19:00 0:0
Laçi – Universitatea Craiova 19:00 1:0
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 19:00 1:0
CSKA Sofia – FK Liepāja 19:00 0:0
Plzeň – Dinamo Brest 19:00 2:1
Gżira – Rijeka 19:00 0:2
Dinamo Bt. – Borisov 19:00 0:1
CS Petrocub – Sivasspor 19:00 0:1
Limassol – Žilina 19:00 1:3
Riga FC – Škendija 19:00 2:0
KF Teuta – Escaldes 19:00 0:2
Trnava – Sepsi 19:00 0:0
Shkupi – Santa Clara 20:00 0:3
Arda Kyrdżali – Be'er Sheva 20:00 0:2
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 20:00 4:0
Bazilej – Partizani Tirana 20:15 3:0
Velež Mostar – AEK Atény 20:30 2:1
Gent – Vålerenga 20:30 4:0
Larne FC – Aarhus 20:30 2:1
Sutjeska – Tel Aviv 20:30 0:0
FCSB – Karaganda 20:30 1:0
Aberdeen – Häcken 20:45 5:1
Hibernian – FC Santa Coloma 20:45 3:0
Linfield – Banja Luka 20:45 4:0
Hajduk Split – Tobol Kostanaj 21:00 2:0
Hafnarfjördur – Rosenborg 21:00 0:2
Újpest FC – Vaduz 21:00 2:1
Pogoń – Osijek 21:00 0:0
KF Drita – Feyenoord 21:00 0:0
Dundalk – Levadia Tallinn 21:00 2:2
Partizan – Dunajská Streda 21:00 1:0
Valur – Bodö/Glimt 21:00 0:3
Salihorsk – Fola 21:30 1:2
83
59