1:0
koniec (0:0)
29.07.2021, 19:00 • 2. predkolo • Tomáš Kubečka
Tipsport: 1.34 4.74 9.49 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.34 - 4.74 - 9.49
Sivasspor – CS Petrocub
1:0
koniec (0:0)
Góly: 67. Kayode
Karty: 77. Altinay (SIV) – 12. Sandu (PTB), 79. Bogaciuc (PTB)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:17.
Sivasspor:
Vural – Oguz, Osmanpasa, Goutas, Cifci – Arslan, Fajr – Yilmaz, Felix (65. Altinay), Pedro Henrique – Kayode
Náhradníci: Altinay, Erdal, James, Kesgin, Kubilay, Satilmis, Yatabare, Yigiter, Yildrim
Tréner:
CS Petrocub:
Meira – Revenco, Potirniche, Rozgoniuc, Jardan, Platica – Bogaciuc, Cotogoi, Iosipoi (8. Sandu) – Platica, Ambros (85. Vlas)
Náhradníci: Bejan, Douanla, Efros, Gulceac, Mostovei, Onana, Sandu, Vlas
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Prvý zápas: CS Petrocub - Sivasspor 0:1
Karaganda – FCSB • koniec po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • koniec po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • koniec po predl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Ljubljana • koniec po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički Belehrad 18:00 0:2
Vorskla Poltava – KuPS • koniec po predl. 18:00 2:3
Bodö/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Trnava • koniec po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • koniec po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
Borisov – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
Be'er Sheva – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
Tel Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Novi Sad – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani Tirana – Bazilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • koniec po predl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia Skadar – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 14:17. (20:53:54)
90+3
90+1
89
87
85
83
81
79
77
75
73
71
69
67
67. KAYODE - 1:0
67
67
65