5:1
koniec (2:1)
29.07.2021, 19:00 • Sammy Ofer Stadium, Haifa • 2. predkolo • Adam Černý
Tipsport: 1.39 4.96 8.39 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.39 - 4.96 - 8.39
Maccabi Haifa – FC Dinamo Tbilisi
5:1
koniec (2:1)
Góly: 17. Levi (Chery), 37. Planic (Atzili), 75. Atzili (David), 81. Ashkenazi (Sahar), 85. Ashkenazi (David) – 24. Osei (Sporkslede)
Karty: 40. Meir (MHA), 47. Rodriguez (MHA) – 20. Papava (DTB), 31. Kavtaradze (DTB), 81. Iashvili (DTB), 87. Kutsia (DTB)
Nepremenená penalta:
Maccabi Haifa:
Cohen – Meir, Planic (84. Strain), Dahan, Menachem – Levi (80. Jaber), Rodriguez, Chery (C) (65. Sahar) – Haziza, Donyoh (65. David), Atzili (80. Ashkenazi)
Náhradníci: Fucs, Israeli –Ashkenazi, David, Gershon, Goldberg, Jaber, Muzi, Sahar, Strain
Tréner:
FC Dinamo Tbilisi:
Migineishvili – Khvadagiani, Papava (C), Gbegnon – Sporkslede (78. Iashvili), Kavtaradze (78. Kutsia), Mekvabishvili, Radin (52. Kardava), Kharabadze (38. Morchiladze) – Marušič (52. Gabedava), Osei
Náhradníci: Kutaladze, Beruashvili – Gabedava, Iashvili, Kalandadze, Kardava, Kutsia, Morchiladze
Tréner:
Rozhodca: Kourgheli – Khomchenko, Getskov (Všichni Bělorusko)
Diváci:
Prvý zápas: Dinamo Tbilisi - Haifa 1:2
Karaganda – FCSB • koniec po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • koniec po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • koniec po predl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Ljubljana • koniec po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički Belehrad 18:00 0:2
Vorskla Poltava – KuPS • koniec po predl. 18:00 2:3
Bodö/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Trnava • koniec po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • koniec po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
Borisov – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
Be'er Sheva – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
Tel Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Novi Sad – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani Tirana – Bazilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • koniec po predl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia Skadar – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:9.
90+3
90+1
90
88
87
85
85. ASHKENAZI - 5:1
85
Momentálně je na hřišti pouze jeden tým, je z toho další branka domácích! Din David našel krásným balonem těsně před brankářem hostí YUVALA ASHKENAZIHO, a ten svoji druhou brankou v zápase zvyšuje na 5:1.
84
81
81
81. ASHKENAZI - 4:1
81
Novic na hřišti přidává čtvrtou branku domácích! YUVAL ASHKENAZI po minutě na hřišti vyslal nechytatelnou bombu na hostující branku.
80
Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Levi, přichází Jaber.
79
78
Střídání v týmu FC Dinamo Tbilisi: ze hřiště odchází Sporkslede, přichází Iashvili.
75
O postupujícím do další fáze je zřejmě rozhodnuto. Za svůj dnešní výkon byl odměněn Omer Atzili, který se dostal k odraženému balonu a s přehledem ho dokázal uklidit do branky.