0:1
koniec (0:1)
29.07.2021, 21:00 • Loro-Boriçi Stadium (Skadar) • 2. predkolo • David Suchý
Tipsport: 3.38 3.06 2.26 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 3.38 - 3.06 - 2.26
KF Vllaznia Skadar – AEL Limassol
0:1
koniec (0:1)
Góly: 20. Ščepović (Torres)
Karty: 45+1. Adili (VLZ), 45+3. Kruja (VLZ), 65. Krymi (VLZ) – 5. Euller (AEL), 31. Teixeira (AEL), 58. Medojević (AEL)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:16.
KF Vllaznia Skadar:
Zogović – Gurišta (C) , Adili, Imami, Bulatović (83. Smajli) – Krymi, Jonuzi, Kaležić (60. Dilaver) – Kruja (60. Coba), Hoxhaj (75. Kalaja), Latifi (74. Fangaj)
Náhradníci: Qarri – Coba, Dede, Dilaver, Fangaj, Hoxha, Kalaja, Paloka, Radovani, Šima, Smajli
Tréner:
AEL Limassol:
Dias (C) – Bruno, Teixeira (44. Soteriou), Ristevski, Mazáň – Riera (84. Mazurek), Medojević, Zdravkovski – Torres, Ščepović, Euller (64. Pele)
Náhradníci: Kervanos, Kyriakou, Evora – Babić, Soteriou, Pele, Panteli, Mazurek, Majdevac
Tréner:
Rozhodca: Harvey (IRL) – McDonnell (IRL), Keegan (IRL)
Diváci:
Prvý zápas: AEL Limassol - Vllaznia Skadar 1:0
Karaganda – FCSB • koniec po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • koniec po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • koniec po predl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Ljubljana • koniec po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički Belehrad 18:00 0:2
Vorskla Poltava – KuPS • koniec po predl. 18:00 2:3
Bodö/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Trnava • koniec po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • koniec po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
Borisov – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
Be'er Sheva – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
Tel Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Novi Sad – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani Tirana – Bazilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • koniec po predl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia Skadar – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:16.
90+6
90+5
90+5. Domácí trefili tyč.
90+5
90+4
90+2
90
89
87
85
84
83
82
81
80
79
77
76