Tipsport extraliga (ČR)

HC Olomouc – HC VERVA Litvínov

1:0

koniec (0:0, 0:0, 1:0)

15.10.2021, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • 14. kolo • Daniel Fekets (@DFekets) cz

Tipsport: 1.88 4.3 3.54

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dnešního večera. Na počtenou! (20:22:59)
Statistiky

Střely na branku: 22 – 23
Vyloučení: 1 – 2
Góly v přesilovce: 0 – 0
Vhazování: 22 – 34
Skončilo nám gólově velmi chudé utkání mezi Olomoucí a Litvínovem. Úvodní dvě třetiny sice pár šancí nabídly, ale jinak byl k vidění úporný boj z obou stran. Ve třetí třetině se utkání mohlo překlopit na obě strany. Nakonec byli šťastnější domácí Hanáci, za které jediný gól utkání vstřelil Rostislav Olesz. Mora si tak připisuje vítězství 1:0 ve druhém utkání v řadě, Jakub Sedláček neinkasoval už dlouhých 129 minut.

59:54

Estephan křížnou přihrávkou hledal Zdráhala, který se ale k zakončení nedostal.

59:38

Teď už se Litvínov usadil v pásmu soupeře, nicméně pořádný tlak stále nemá.

59:19

Hanáci okamžitě touš vyhazují do útočného pásma.

59:08

Dvaapadesát sekund před koncem třetí třetiny se bude vhazovat před Jakubem Sedláčkem. Litvínovská střídačka si bere oddechový čas a Denis Godla už míří na střídačku.

58:45

Ondrušek zastavil nahození a poté jel za klec svého celku. Hostům čas velmi rychle utíká.

58:11

Lukáš Klimek šetří cenné sekundy v útočném pásmu. Litvínov se zatím do závěrečného tlaku nemůže dostat.

57:41

Dujsík si musel dávat pozor, poněvadž Andrej Kudrna měl poměrně znatelnou rychlost. Olomoucký obránce ale stačil slovenského útočníka odstavit.

56:58

Hübl oslovil Jarůška, který ale nedostal od olomouckých obránců dostatek času a prostoru ke střele.

56:12

David Krejčí posunul puk na Lukáše Kucseru, který pálil z mezikruží. Jen o chlup minul levou tyč ze svého pohledu.

55:41

Olomouc vyhodila na zakázané uvolnění.

55:30

Chemici už pobývají před Jakubem Sedláčkem. Aktivně si počíná hlavně Patrik Zdráhal.

55:03

Černý si situaci nekomplikoval. Touš okamžitě poslal z červené čáry za branku hostů.

54:37

Nahození Matěje Stříteského zapadlo do lapačky Jakuba Sedláčka. Po komerční pauze se bude vhazovat v pásmu Hanáků.

54:12

Balinskis dostal na levém kruhu hodně prostoru. Se střelou dlouho čekal. Nakonec ale nezamířil přesně.

53:54

O puk se nyní bojuje v olomouckém obranném pásmu. Litvínovští hokejisté se snaží jej získat.