15.10.2021, 01:15 • KeyBank Center, Buffalo • Aleš Pur (@PurAles) cz

44:29

44:29 Tage THOMPSON - 5:1

44:29

Sabres právě vstřelili branku!
Tlak domácích pokračoval, puk při kombinaci létal z hole na hůl, Olofssonova střela se pak od Skinnera odrazila k TAGE THOMPSONOVI a ten po rychlém zpracování dokázal prostřelit přemisťujícího se Montembeaulta – 5:1. Asistence: Jeff Skinner, Victor Olofsson.

43:25

Faul hostů ve středním pásmu, za zákrok na Okposa dostal dvouminutový trest za podrážení Ben Chiarot.

39:29

Ještě se vylučuje na straně Buffala, dvě minuty za držení hole dostal Robert Hägg.

39:04

39:04 Anders BJORK - 4:1

39:04

Další gól domácího celku! Už to vypadalo, že Buffalo pokazilo přečíslení tři na dva chybnou přihrávkou, nicméně Girgensons nakonec vystřelil, puk se trochu divoce odrazil na hůl ANDERSE BJORKA a ten doklepl za Montembeaultova záda, který ještě pohybem reagoval na předcházející pokus – 4:1. Asistence: Zemgus Girgensons, Vinnie Hinostroza.

37:05

37:05 Victor OLOFSSON - 3:1

37:05

Přesilovku o jednoho muže již ale domácí využili a vedou zase o dva góly. K pravému kruhu si sjel VICTOR OLOFSSON, s ničím se nepáral a prudkým pokusem prostřelil Montembeaulta – 3:1. Asistence: Jacob Bryson, Jeff Skinner.

35:54

Problém pro hosty, neboť při obranné práci se hákování dopustil Ben Chiarot a už i on je na trestné lavici.

34:41

Domácí tým má další přesilovku, neboť Montreal nezvládl střídání a za příliš mnoho hráčů na ledě dostal dvouminutový trest. Ten odsedí Josh Anderson.

30:24

Domácí tým si zahraje přesilovku, dvouminutový trest za hákování totiž dostal Jonathan Drouin.

29:51

29:51 Hinostroza neproměnil své sólo

29:51

Zase to mohlo být o dvě branky, když Mittelstadt přiklepl puk do sóla na Hinostrozu, jenže ten střelou trefil pouze připraveného Montembeaulta!

29:33

29:33 Chris WIDEMAN - 2:1

29:33

Montreal právě vstřelil branku!
Akce Montrealu však pokračovala, u mantinelu si vybruslil Armia, vyslal geniální přihrávku před branku na CHRISE WIDEMANA a tomu stačilo jediné, sklepnout do odkryté části branky – 2:1. Asistence: Joel Armia, Mathieu Perreault.

24:21

Domácí jdou do tří! V útočném pásmu se podrážení dopustil Cody Eakin a dostal dvě minuty za podrážení!

22:47

Přesilovka pro hosty, unikajícího Perreaulta totiž zastavil Henri Jokiharju a ten za to dostal dvě minuty za držení.

18:07

Navíc je tu vyloučení na straně Montrealu, dvě minuty za hákování dostal Chris Wideman.

17:35

17:35 Zemgus GIRGENSONS - 2:0

17:35

Akce domácích v útočném pásmu ale pokračovala a vyvrcholila pro Buffalo tím nejlepším možným způsobem. Puk doputoval na modrou čáru, kde chumlu před brankou využil ZEMGUS GIRGENSONS a švihem překonal marně zasahujícího Montembeaulta – 2:0. Asistence: Colin Miller, Cody Eakin.

08:27

Vylučuje se i na straně Buffala, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Rasmus Dahlin.

06:40

06:40 Kyle OKPOSO - 1:0

06:40

Přesilovka je využitá, domácí jdou do vedení! Po přechodu do útočného pásma předvedlo Buffalo jednoduchou kombinaci, puk se dostal na pravou stranu, kde se ke švihu dostal KYLE OKPOSO a přes několik stínících hráčů prostřelil Montembeaulta – 1:0! Asistence: Jacob Bryson, Colin Miller.

05:24

Je tu první vyloučení utkání, dvě minuty za sokou hůl dostává hostující Cědric Paquette.

5:1

Góly a asistencie: 7. Okposo (Bryson, C. Miller), 18. Girgensons (C. Miller, Eakin), 38. V. Olofsson (Bryson, J. Skinner), 40. Bjork (Girgensons, Hinostroza), 45. Tage Thompson (J. Skinner, V. Olofsson) – 30. Ch. Wideman (Armia, M. Perreault)

Buffalo Sabres: C. Anderson (Tokarski) – Jokiharju, Dahlin, Pysyk, Hägg, C. Miller, Bryson – Hinostroza, Mittelstadt, J. Skinner – V. Olofsson, Tage Thompson, R. Asplund – Okposo (A), Eakin, Girgensons (A) – Caggiula, Cozens, Bjork.

Montreal Canadiens: Montembeault (J. Allen) – Petry, Kulak, D. Savard, Chiarot (A), Ch. Wideman, A. Romanov – Caufield, Suzuki, Toffoli (A) – Josh Anderson, Dvorak, Drouin – B. Gallagher (A), Evans, Armia – Lehkonen, C. Paquette, M. Perreault.

Rozhodca: O'Rourke, L'Ecuyer – Berg, O'Quinn

Diváci: 8 467