Menu

Futbal

Chance Národní Liga (CZ)

FK Příbram – 1. SK Prostějov

2:4

koniec (0:2)

14.05.2022, 17:30 • Na Litavce, Příbram • 30. kolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom) cz

Tipsport: 1.8 3.87 4.06

Prostějov dal v závěrečném kole domácí Příbrami lekci z produktivity, když z minimálního počtu šancí dokázal čtyřikrát skórovat, zatímco domácí nevyužili několik příležitostí. Po přestávce pak ovšem fanoušky potěšili alespoň dvěmi góly. Hvězdou zápasu je David Píchal, který vstřelil dva góly a nebyl daleko od toho, aby zakončil sezónu hattrickem. Oba týmy jsou zachráněny. Konečný výsledek střetnutí. Příbram 2 Prostějov 4. (19:23:06)

90+3

Konec zápasu.

90+1

Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 3 minuty.

90

Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
ze hřiště odchází Robert Bartolomeu, přichází Pavel Pěček.

89

Příbram málem dovezla míč až do kuchyně, když do šestnáctky přilétl z pravé strany přízemní centr a Tomáš Wágner na něj v blízkosti brány o krok nedosáhl.

87

Stanislav Vávra málem běžel sám na bránu, jenže se ocitl v kleštích a podle rozhodčího šlo vzápětí o čistý zákrok, po kterém míč sebral brankář Michal Bárta.

85

Střídání v týmu 1.FK Příbram:
ze hřiště odchází Jan Kvída, přichází Jan Vokřínek.

83

Na třech stadionech dnes padly v závěrečném kole čtyři góly, nejbohatší utkání se ale odehrává v Příbrami, kde domácí tým prohrává v závěru s Prostějovem 2:4.

82

Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
ze hřiště odchází David Píchal, přichází Ifechukwu Okewukwu Amobi.

81

Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
ze hřiště odchází Jakub Kopřiva, přichází Lukáš Zukal.

80

Příbram právě vstřelila branku! TOMÁŠ WÁGNER teď využil sklepnutí po nádherném centru ze standardní situace a na vzdálenější pravé tyči skóroval z blízkosti do prázdné brány – 2:4!

80

Jakub Kopřiva předvedl u postranní čáry ostrý zákrok a ještě se málem zranil. Žlutá karta pro hostujícího hráče.

78

Jan Koudelka napřáhl na ose hřiště z dálky k nádherné technické střele, která mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Václav Smrkovský ale vytáhl nádherný zákrok a po tygřím skoku míč vyrazil levou rukou!

77

Střídání v týmu 1.FK Příbram:
ze hřiště odchází Dominik Gembický, přichází Emmanuel Antwi.

77

Prostějov právě vstřelil branku! ROBERT BARTOLOMEU si naběhl na ose hřiště na přihrávku z pravé strany a krásnou přízemní střelou zpoza šestnáctky zamířil k levé tyči!

76

Utkání nabízí netradičně obrovské množství šanci a poslední z nich měl Tomáš Wágner, který se ocitl uprostřed šestnáctky sám a přízemní střelou těsně minul levou tyč! Padly už 4 góly.

75

Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
ze hřiště odchází Vasil Kušej, přichází Michael Hönig.

74

David Píchal měl nyní další šanci zkompletovat hattrick, Václav Smrkovský ale jeho přízemní střelu z levé strany šestnáctky vyrazil a na vzdálenější pravé tyči ho zachránil spoluhráč, který zablokoval pokus Jakuba Urbance, který z blízkosti nedokázal dorazit míč do sítě! Škoda!

FK Příbram – 1. SK Prostějov

2:4

koniec (0:2)

Späť na online

Góly: 56. Kvída, 80. Wágner – 30. Píchal, 45. Kušej, 51. Píchal, 77. Bartolomeu

Karty:   39. Schaffartzik (PRO), 80. Kopřiva (PRO)

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 10:3. Rohy: 6:6.

FK Příbram: Smrkovský – Kvída (85. Vokřínek), Halinský (46. Schindler), Fišl, Vilotić – Petrák, Gembický (77. Antwi), Pilík (C) (64. Vávra), M. Čermák – Wágner, Novotný (64. D. Procházka).
Náhradníci: Melichar.

Tréner: Marek Nikl

1. SK Prostějov: Bárta – Stříž, Schaffartzik, Bialek, Urbanec – Kušej (75. Hönig), Omale, Kopřiva (81. Zukal), Bartolomeu (90. Pěček) – Píchal (82. Amobi), Koudelka (C).
Náhradníci: Nemrava – Zapletal, Novotný.

Tréner: Daniel Smejkal

Rozhodca: Jan Petřík. Asistenti: Lukáš Slavíček, Alexandr Černoevič