Menu

Futbal

Nemecká Bundesliga

DSC Arminia Bielefeld – RB Lipsko

1:1

koniec (0:0)

14.05.2022, 15:30 • SchücoArena, Bielefeld • 34. kolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom) cz

Tipsport: 10.7 5.96 1.3

Janni Serra dokázal dvacet minut před koncem otevřít skóre a Bielefeld se mohl rozloučit s nejvyšší soutěží vítězstvím, jenže v nastaveném čase ho o něj připravil střídající Willi Orban. Lipsko si zahraje v příští sezóně UEFA Champions League a končí na čtvrtém místě. Konečný výsledek. Arminia Bielefeld 1 RB Lipsko 1. (17:25:55)

90+4

Konec zápasu.

90+3

Lipsko vstřelilo branku! Dominik Szoboszlai nyní rozehrál standardní situaci a na vzdálenější pravou tyč poslal nádherný centr, na který si naběhl WILLI ORBAN, a prudkou hlavičkou vyrovnal na 1:1! Asistence: Dominik Szoboszlai.

90+1

André Silva se ocitl u levé tyče v obrovské šanci a přízemní střelou mířil ke vzdálenější pravé tyči, Stefan Ortega ovšem jeho pokus vyrazil na roh!

90+1

Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 4 minuty.

90

Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld:
ze hřiště odchází Robin Hack, přichází Alessandro Schöpf.

90

Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld:
ze hřiště odchází Joakim Nilsson, přichází Andrés Andrade.

89

Tyler Adams dostal žlutou kartu za zbytečné protesty.

86

Střídání v týmu RB Lipsko:
ze hřiště odchází Kevin Kampl, přichází Dominik Szoboszlai.

86

Střídání v týmu RB Lipsko:
ze hřiště odchází Angeliño, přichází Hugo Novoa.

85

Joakim Nilsson přišel do souboje v blízkosti šestnáctky příliš pozdě a za ostrý faul viděl ihned žlutou kartu.

84

Lipsko prudce vypálilo v blízkosti šestnáctky a dělová rána mířila k levé tyči, Stefan Ortega ale skvěle zasáhl a míč vyrazil! Stále drží nulu.

83

André Silva mířil ze středu šestnáctky do levého horního rohu a Stefan Ortega ho fantastickým zákrokem vychytal! K dorážce se poté dostal Christopher Nkunku, jehož rána byla sražena. Navíc byl v ofsajdu, takže gól by poté neplatil.

82

Lipsko nechce prohrát a najednou začalo hrát, jenže kolmé přihrávky jsou příliš dlouhé. Pro poslední si bez problému doběhl vybíhající brankář Stefan Ortega.

79

Angeliño spěchal na levém křídle za míčem, jenže na něj nedosáhl a ve skluzu i společně s ním skončil za postranní čárou. Bielefeld mohl v klidu vhazovat.

76

Bielefeld sice dokázal skórovat, jenže by potřeboval ještě vstřelit přibližně sedm gólů, aby se dokázal zachránit a zabojovat o baráž. Navíc potřebuje pomoc.

74

Před dvojitým střídáním na straně RB Lipska měl obrovskou šanci Masaja Okugawa, který se ocitl uprostřed šestnáctky sám, míč ale poslal po zemi vedle pravé tyče! Bielefeld mohl rázem vést 2:0!

DSC Arminia Bielefeld – RB Lipsko

1:1

koniec (0:0)

Späť na online

Góly: 70. Serra – 90+3. Orban (Szoboszlai)

Karty:   85. Nilsson (BIE) – 89. T. Adams (RBL)

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 3:10. Střely mimo: 3:8. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 11:8.

DSC Arminia Bielefeld: Ortega – Ramos, Pieper, Nilsson (90. Andrade), Laursen – Vasiliadis (63. Kunze), Prietl (C) – Wimmer (46. Ince), R. Hack (90. Schöpf), Okugawa – Serra.
Náhradníci: A. Schulz – de Medina, Bello, Brunner.

Tréner: Marco Kostmann

RB Lipsko: Gulácsi (C) – Simakan, Orban, Halstenberg – Henrichs, Laimer (73. T. Adams), Kampl (86. Szoboszlai), Angeliño (86. Novoa) – Forsberg (73. Olmo), Nkunku – Silva.
Náhradníci: Martínez – Klostermann, Mukiele, Gvardiol, Y. Poulsen.

Tréner: Domenico Tedesco

Rozhodca: Daniel Siebert. Asistenti: Jan Seidel, Rafael Foltyn. Čtvrtý rozhodčí: Florian Lechner. VAR: Guido Winkmann. AVAR: Stefan Lupp

Diváci: 22719