koniec (0:0)

26.09.2022, 20:45 • Podgorica City Stadium • Skupina 3 • Šimon Vokurka cz

Tipsport: 2.55 2.88 3.27

Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:13. (22:41:46)
Po nepříliš atraktivním prvním poločase, který ovlivnil déšť a brzké vyloučení Tomaševiće, přišly rozhodující momenty zápasu hned ze začátku druhé půle. Ve 47. minutě se prosadil debutant Oliver Antman po přihrávce od Pukkiho. Antman o pár minut později nacentroval před bránu, kde už měl jednoduchou práci nikým nehlídaný Benjamin Källman. Finové potom v klidu dohráli zápas s míčem na kopačkách a Černohorce k šancím pustili až v samotném závěru. V 68. minutě byl navíc vyloučen z lavičky domácí trenér Radulović.
Finsko přeskakuje Černou Horu a jde na druhé místo. Oba týmy zůstávají v lize B a mohou se potkat znovu za dva roky. Ze skupiny postupuje Bosna a Hercegovina a sestupuje Rumunsko díky horším vzájemným zápasům s Černou Horou.

90+3

90+3

Zřejmě poslední roh zápasu budou zahrávat domácí.

90+3

Finové s vhazováním už nikam nespěchají.

90+2

Kamara vyslal do protiútoku Forsse, Vukčević mu však míč odkopl do autu.

90

Nastaveny byly tři minuty.

90

Černohorci jsou v posledních minutách aktivnější. Balićova hlavička jen o kousek minula bránu.

90

Camajova střela byla zblokována nad břevno. S následným rohem si poradil Hrádecký.

89

Střídání ve finském týmu:
odchází Oliver Antman, přichází Pyry Soiri.

88

88. Djurdjević mohl zdramatizovat závěr zápasu

88

Hrádecký zbytečně vyběhl mimo bránu a velkou šanci měl Djurdjević. Jeho střelu však zblokoval jeden z bránících hráčů, který zastoupil finského gólmana.

87

Janković skončil na zemi a zřejmě má svalové problémy. Černohorci však už nemohou střídat.

86

Mijatović sebral další z finských nákopů. Obě strany už jsou nejspíš smířeny s výsledkem a nechce se jim moc na těžkém povrchu běhat.

85

Marcus Forss teď nevyužil přečíslení Finů a zkazil šanci nepřesnou přihrávkou. Pohjanpalo se na něj zlobí.

84

Marko Vešović se po centru do vápna dostal ke střele, kterou ale zblokovala finská obrana.

83

Žlutou kartu za faul poblíž středového kruhu obdržel Santeri Hostikka.

82

Tentokrát se faulem provinil jeden z Finů, Mijatović bude odkopávat.

81

Rozhodčí teď ponechal Finův výhodu, poté co Janković srazil na trávník Kairinena. Pohjanpalo ji však nevyužil, jeho střela byla zblokována.