Liga národov UEFA - Liga C

Gibraltar – Gruzínsko

1:2

koniec (0:1)

26.09.2022, 20:45 • Victoria Stadium, Gibraltar • Skupina 4 • Info o zmenách stavu (Petr Sumbal) cz

Tipsport: 18.9 7.7 1.17

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek pondělního večera. (22:50:57)
Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 3:8. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:10.
Gruzie na hřišti Gibraltaru splnila roli favorita a postup do divize B Ligy národů oslavila vítězstvím 2:1 nad trpaslíkem evropského fotbalu. V 19. minutě otevřel skóre proměněnou penaltou Kvicha Kvaratskhelia, ve 48. minutě pak pojistil vedení Gruzínců Giorgi Tsitaishvili. Gruzie ještě v 75. minutě dokázala snížit zásluhou Louise Annesleyho, ale v závěrečném tlaku už na vyrovnání nedosáhla.