3:4

koniec po predl. (0:1, 2:1, 1:1 - 0:1)

26.09.2022, 22:15 • Bridgestone Arena, Nashville • Karel Jedlička cz

Česká stopa
Radko Gudas (FLA) 0+0, -1, 6 trestných minut, 3 střely na bránu, čas na ledě 17:34 (00:58:06)
Statistiky zápasu:

Střely na bránu 25:32
Vhazování 36:27
Hity 33:21
Vyloučení 4:5, bez využití.
Oslabení 0:1
Hokejisté Floridy v prvním ze dvou přípravných utkání v Nashvillu zvítězili po prodloužení. Domácí celý herně velice vyrovnaný zápas dotahovali, vynutili si prodloužení, ale nakonec padli v poslední vteřině před samostatnými nájezdy.

64:59

Florida právě vstřelila branku!
To je neuvěřitelné, čtyři vteřiny před koncem prodloužení se ještě hrálo v pásmu Floridy, přesto hosté stihli z brejku rozhodnout. Vzdálenější horní růžek brány krásně trefil z dálky v plné rychlosti osm desetin vteřiny před koncem prodloužení ALEKSANDER BARKOV. Asistence: Carter Verhaeghe, Aaron Ekblad.

64:37

Ekblad vyzkoušel domácího brankáře z pravého kruhu. Cooley chytá do lapačky.

64:03

Naopak do zajímavé situace se dostal po křížné přihrávce u přední tyčky Fabbro, přehodil Guzdův beton, ale jen otřel střelu z vnějšku o síť.

63:48

Nápor Floridy ještě pokračoval, nakonec Devin Cooley raději zalehává kotouč.

62:54

Lomberg se protáhl mezi kruhy kolem Smithe a najížděl sám na Cooleyho, blafákem však přestřelil jeho svatyni.

62:38

Guzda vypomáhá Panterům s rozehrávkou nahozeného puku daleko od vlastní klece.

61:53

Z přečíslení nabídl Staal kotouč na levé křídlo Lombergovi, který zápěstím těsně přestřeluje.

61:23

Parssinen dobrým forčekingem vybojoval kotouč, rozhodnutí však nepadlo. Carrierovu střelu i Tolvanenovu dorážku zápěstím vyráží během dvou vteřin Guzda.

60:01

Statistiky po třetí třetině:
Střely na bránu 23:27

60:00

59:16

Akce Floridy uvízla za bránou a v rozích.

58:52

Kinnunen pěknou zadovkou prohodil puk na Lomberga, který vyprášil Cooleymu betony golfákem od pravého mantinelu.

57:24

Obránci Floridy mají puk za vlastní bránou na holích, oba celky střídají.

57:08

Po zpětné přihrávce Niederreitera pálil od modré čáry Borowiecki, náhradní brankář Floridy Guzda byl na místě.

3:4

Góly a asistencie: 25. Parssinen (Tomasino, Stastney), 32. McKeown (Parssinen), 55. Johansen (Niederreiter, Gravel) – 20. Luostarinen (Barkov, Kinnunen), 24. Schwindt (Ekblad, Giles), 43. Lomberg (Kinnunen), 65. Barkov (Verhaeghe, Ekblad)

Nashville Predators: Ingram (32. Cooley) – Fabbro, Borowiecki, Carrier, Gravel, Stastney, McKeown – Tomasino, Johansen, Niederreiter – Tolvanen, Parssinen, Sanford – Smith, McCarron, Huntington – Afanasjev, Novak, Evangelista
Tréner: Hynes

Florida Panthers: Bobrovskij (32. Guzda) – Ekblad, Forsling, Gudas, Kiersted, Sjalin, Kinnunen – Balcers, Barkov, Verhaeghe – Heponiemi, Staal, Lomberg – Děnisenko, Luostarinen, Bowlby – Hutsko, Giles, Schwindt
Tréner: Maurice

Rozhodca: McIsaac, MacPhee – Smith, Berg