koniec (1:1, 1:0, 0:3)

30.11.2022, 17:30 • KHNP Aréna • 25. kolo • Adam Beneš cz

Tipsport: 2.0 4.2 2.92

Ode mě je to dnes vše. Hezký večer! (20:00:19)
Je dobojováno. Litoměřice si odváží domů tři body po vítězství 4:2. Hosté šli v 7. minutě do vedení zásluhou Kuťáka. Domácí otočili vývoj brankami Formana a Psoty. Poté byli domácí výrazně lepším mužstvem, ale další branku nepřidali, a tak přišel trest. Během šedesáti vteřin se ve třetí třetině prosadili Ton a Holý. Čtyři minuty před koncem přidal pojistku Kracík, který využil skvělé práce Tona. Domácí to v závěru zkusili bez brankáře, ale jejich snaha k ničemu nevedla.

59:54

Jícha měl před sebou prázdnou branku, trefil ale jen Bittnera.

59:45

Král přikryl kotouč. Ještě uvidíme jedno vhazování.

59:35

Bořutovo střela byla zablokována.

59:16

Domácí opět v šesti.

59:02

Zakázané uvolnění domácích. Jekel se tak vrací do branky.

57:37

Ferda zavezl kotouč do útočného pásma. Střelu Formana kryje Král. Domácí si berou oddechový čas a zkusí to bez brankáře.

57:05

Michalčuk je na ledě.

56:10

Do přečíslení dva ne jednoho se v oslabení dostal Vodný s Ferdou. Ferda našel Vodného, který střelou z první výborně vyrazil betonem Tomáš Král.

55:05

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč:
David Michalčuk – 2 min., nesportovní chování.

55:05

55:05 Jaroslav KRACÍK - 2:4

55:05

Litoměřice právě vstřelily branku!
Petr Ton jel sám na Jekela. Mladík v dresu Litoměřic si ale všiml, že za ním najíždí JAROSLAV KRACÍK, kterému také adresoval přesnou přihrávku. Kracík měl před sebou poloprázdnou branku. Jekel si ještě na kotouč šáhl, ten i tak skončil v brance.
Asistence: Petr Ton, Josef Koláček

54:34

Třebíč teď zamkla Litoměřice v pásmu. Střely Dočekala a Turečka byly ale zablokované.

2:4

Góly a asistencie: 9. Forman (Hunkes, Michalčuk), 30. Psota (Vodný) – 7. Kuťák (Slavíček, Procházka), 50. Ton (Koláček, Kracík), 51. Holý (Válek, P. Svoboda), 56. Kracík (Ton, Koláček)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Bořuta, Tureček, Forman, Hunkes, Poizl, Furch – Dočekal (A), Bittner (C), Psota – Holec, Vodný, Krliš – Meluzín, D. Michálek, Ferda (A) – Michalčuk, Šilhavý, Svoboda.
Tréner: Pokorný

HC Stadion Litoměřice: To. Král (Sklíba) – Hampl, Jebavý (A), Veber, Výtisk (C), J. Šedivý, Holý (A), Š. Němec – Koláček, Jícha, Válek – Slavíček, Kuťák, Procházka – P. Svoboda, Kracík, Ton – Cikhart, M. Vitouch, Jiruš.
Tréner: Přerost

Rozhodca: Jechoutek, Cabák – Maňák, Veselý