Chance Liga (CZ)

HC Slavia Praha – VHK ROBE Vsetín

4:5

koniec (2:2, 2:1, 0:2)

30.11.2022, 18:00 • Zimní stadion Eden, Praha • 25. kolo • Šimon Rogner (@simonrogner) cz

Tipsport: 2.97 4.1 2.0

59:37

Sešívaní zavezli puk do útočnéhopásma, Málek už je na střídačce.

53:00

Dnešní utkání sleduje 954 diváků.

50:38

50:38 Pavel KLHŮFEK - 4:5

50:38

Vsetín právě vstřelil branku!
Valaši otáčejí stav zápasu a po třetím gólu v řadě se deset minut před koncem základní hrací doby dostávají do vedení! Málka prostřelil PAVEL KLHŮFEK, který s pukem objel celou obranu Slavie a pak z mezikruží zamířil přesně mimo dosah slávistického gólmana. Asistence: Roman Půček.

45:02

Jonák po vyhraném buly trefil levou tyčku Málkovy branky! Puk nejprve skončil pod slávistickým brankářem, který se pak natáhl a s lapačkou na ledě ho chytil po dorážce Roba.

43:49

43:49 Marek VOŽENÍLEK - 4:4

43:49

Výbornou individuální akci Daniela Berzinše, který se kličkou zbavil slávistického hráče, zakončil u druhé tyčky nehlídaný MAREK VOŽENÍLEK. Asistence: Daniel Berzinš a Luboš Rob.

40:48

Vsetín propadl na obranné modré, čehož málem využil Kulda. Sachr se ale na poslední chvíli přesunul a jeho střelu zastavil.

39:06

39:06 Jiří ŘÍHA - 4:3

39:06

Vsetín podruhé v duelu skóruje v přesilovce a necelou minutu před druhou sirénou snižuje na rozdíl jednoho gólu. Podruhé v utkání se trefuje obránce JIŘÍ ŘÍHA, který dostal puk v mezikruží a prudkým švihem prostřelil Málka. Asistence: Luboš Rob a Tomáš Ondračka.

Slavia právě vstřelila branku!
Podruhé v utkání se prosazuje VLADIMÍR ROTH, který si narazil puk s Kuldou a sám před brankou prostřelil Sachra. Asistence: Edgars Kulda.

32:55

Po nepříznivém odrazu puku pro Slavii ujížděl sám na branku Jonák, překonat sešívaného brankáře však střelou nad rameno nedokázal.

32:48

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
David Sachr – 2 min., zdržování hry / posunutá branka, odpyká Jan Štefka.

31:14

Velký závar před vsetínskou brankou! Brož s Růžičkou se snažili dotlačit puk za Sachra, kotouč ale jen prosvištěl hostujícím brankovištěm.

28:32

28:32 Jan KERN - 3:2

28:32

Slavia se podruhé v zápase dostává do vedení! Rychlý brejk sešívaných zakončil JAN KERN, který s pukem couval tak dlouho, až střelou do protipohybu trefil levou šibenici Sachrovy klece. Asistence: Michal Simon a Pavel Mrňa.

27:12

Na druhé straně se blýskl Sachr, který se včas přesunul po Kuldově zblokované nahrávce a chytil dorážku Stehlíka mířící do odkryté části jeho branky.

18:13

Dušan Žovinec – 2 min., nedovolené bránění.

17:38

17:38 Vladimír ROTH - 2:2

17:38

I Slavia v první třetině využívá početní výhodu a dvě minuty před úvodní sirénou je tak znovu vyrovnáno. Clony před Sachrem využil beze zbytku VLADIMÍR ROTH, který z vrcholku kruhů trefil přesně do pravé šibenice vsetínské branky. Asistence: Karel Klikorka a Vladimír Růžička.

17:07

Marek Voženílek – 2 min., sekání.

15:31

15:31 Ondřej SMETANA - 1:2

15:31

Domácí brankář Málek neviděl přes clonu před brankou, kde je puk, čehož Vsetínští hráči využili. Jenáček našel na pravém kruhu volného ONDŘEJE SMETANU, který se trefil do odkryté branky. Asistence: Šimon Jenáček a Pavel Klhůfek.

12:20

Lukáš Žejdl – 2 min., podrážení.

09:41

09:41 Jiří ŘÍHA - 1:1

09:41

Osmnáct vteřin před koncem přesilové hry Valaši vyloučení slávistů trestají a srovnávají! Málka, který měl před sebou clonu domácích i hostujících hráčů, prostřelil bývalý sešívaný obránce JIŘÍ ŘÍHA. Asistence: Vít Jonák a Luboš Rob.

08:45

Přikryl hledal u levé tyčky Klhůfka, který dokázal puk tečovat, nikoliv už ale trefit do odkryté části Málkovy brány. Sešívaní se následně osvobozují.

07:59

Lukáš Stehlík – 2 min., hákování.

05:20

Vít Jonák vystihl chybu v rozehrávce sešívaných a ujížděl sám na Málka. Na poslední chvíli ho ale zezadu dostihl Roth a puk mu vypíchl.

05:06

Šimon Jenáček – 2 min., podrážení.

04:34

04:34 Šimon SZATHMÁRY - 1:0

04:34

Kern se svojí individuální akcí a střelou do protipohybu ještě neuspěl, ŠIMON SZATHMÁRY ale o chvíli později právě po Kernově nahrávce trefuje z vrcholu pravého kruhu mezeru v postavení Sachra a otevírá skóre dnešního utkání. Asistence: Jan Kern a Dušan Žovinec.

4:5

Góly a asistencie: 5. Szathmáry (Kern, Žovinec), 18. Roth (Klikorka, V. Růžička), 29. Kern (Simon, Mrňa), 38. Roth (Kulda) – 10. Říha (Jonák, Rob), 16. Smetana (Jenáček, Klhůfek), 40. Říha (Rob, Ondračka), 44. Voženílek (Berzinš, Rob), 51. Klhůfek (Půček)

HC Slavia Praha: Málek (Volevecký) – Klikorka, Hejda, Barák (A), Roth, Žovinec, Szathmáry, D. Němeček – L. Stehlík, Žejdl, Kulda – Šmerha, V. Růžička, J. Brož – Mrňa, Kern, Simon – Havrda, Poletín (C), Strnad.
Tréner: Daniel Tvrzník

VHK ROBE Vsetín: Sachr (Pavlíček) – Voženílek, Ondračka, O. Němec, Jenáček, Smetana (A), Říha – Jonák (C), Berzinš, Rob – Sihvonen, Přikryl, Berger – Půček, Lichanec, Klhůfek – Hořanský, Štefka, Š. Bláha.
Tréner: Jiří Weintritt

Rozhodca: Květoň, Zubzanda – Dědek, Thuma