koniec (9:14)

30.11.2022, 18:00 • hala Milana Prokeše Lázně Kynžvart • 10. kolo • Vít Káňa cz

Tipsport: 1.31 9.26 4.31

Házená Kynžvart – DHK Zora Olomouc 24:26 (9:14)
Nejvíce branek: Dvořáková 9/3, K. Königová 3, Patrnčiáková 3 – Závišková 6/3, Jansová 5, Machačová 5. Rozhodčí: Milan Hájek, Tomáš Kozler. Sedmimetrové hody: 4/3 – 5/3. Vyloučení: 3:1. (19:34:00)
Po nezáživném prvním poločase se tempo hry zvedlo. Domácí hráčky podpořené výborným výkonem brankářky Sabiny Novotné chytly druhý dech. Jenže olomoucká Zora neprohospodařila náskok z prvního poločasu. Kynžvart se zlepšeným výkonem dostal na rozdíl dvou branek, ale navíc už mu nezbyl čas. Zora si po výhře v poměru 24:26 veze do hlavního města Hané plný počet bodů. Domácí Veronika Dvořáková vstřelila v zápase devět branek, za Olomouc jich nejvíce dala Iva Závišová a sice šest. To je dne z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů.

Konec zápasu. (24:26)

60

Jenže domácí ztratili míč a o osudu zápasu je jasno. (24:26)

60

Kynžvat má půlminutu. (24:26)

60

Oddechový čas pro tým Házená Kynžvart. (24:26)

60

Monika Machačová vstřelila z rychlého kontru branku. Zora má dvoubrankový náskok. To už nevypadá pro Kynžvart dobře. (24:26)

60

Veronika Dvořáková dostala domácí po rychlém kontru na jeden bod rozdílu. (24:25)

59

Martina Přikrylová teď z rychlého kontru trefila tyčku! (23:25)

59

Veronika Dvořáková prostřelila brankářku, ta šla k opačné tyčce. (23:25)

58

Domácí mají sedmičku! (22:25)

58

Nikola Jansová dostala dlouhou přihrávku na pivota a prostřelila brankářku. (22:25)

58

Natálie Kuxová neproměnila a domácí následně uspěchali dlouhou přihrávku na pivota. (22:24)

57

Veronika Dvořáková dostala Kynžvart po rychlé akci na dvě branky rozdílu. (22:24)

56

Monika Machačová dává Zoře rychle zpátky tříbrankové vedení. (21:24)

56

Veronika Dvořáková poslala ze sedmičky míč pumelicí do horního rohu branky Zory. (21:23)