Chance Liga (CZ)

HC Dukla Jihlava – HC Slavia Praha

5:2

koniec (0:0, 2:2, 3:0)

03.12.2022, 16:30 • Zimní stadion Jana Marka, Jindřichův Hradec • 26. kolo • Daniel Lhotský cz

Tipsport: 1.8 4.3 3.41

59:10

59:10 Tomáš HARKABUS - 5:2

59:10

Dukla právě vstřelila branku!
Je zřejmě rozhodnuto. TOMÁŠ HARKABUS tentokrát zvolil akci na jistotu, s pukem si dojel až k brance, odolal dojíždějícímu Růžičkovi a bekhendem poslal puk do prázdné. Asistence: Miloslav Jáchym.

48:40

48:40 Vítězslav BROŽ - 4:2

48:40

Dukla využívá další přesilovou hru a výrazně se tak přibližuje bodům z dnešního utkání. Od Miškáře dostal přihrávku do mezikruží VÍTĚZSLAV BROŽ a střelou z první zakončil k pravé tyči. Asistence: Patrik Miškář, Otakar Šik.

42:28

42:28 Radek POŘÍZEK - 3:2

42:28

Dukla si v úvodu třetí třetiny bere vedení zpět. Tecl přihrával za brankou na volného RADKA POŘÍZKA a ten na kruhu prudkou ránou vymetl horní roh Málkovy branky. Asistence: Marek Tecl, Tomáš Křehlík.

39:13

39:13 Jaroslav BROŽ - 2:2

39:13

Slavia právě vstřelila branku!
Slavia v posledních minutách třetiny vyrovnává stav zápasu. První střelu Slavie v podání samostatného úniku Kerna dokázal Beran akrobatickým způsobem vyřešit. Stehlík ale poté nahodil puk na branku, kde JAROSLAV BROŽ z bezprostřední blízkosti dostal dost prostoru na dorážku a v signalizované výhodě prostřelil ležícího Berana. Asistence: Lukáš Stehlík, Jan Kern.

29:39

29:39 Jiří FRONK - 2:1

29:39

Jihlava otáčí v přesilovce stav utkání. JIŘÍ FRONK si zavezl puk zpoza branky na kruh a místo přihrávky trefil naprosto výstavním způsobem horní roh Málkovy branky. Asistence: Patrik Miškář, Otakar Šik.

25:49

25:49 Radek POŘÍZEK - 1:1

25:49

Dukla vyrovnává stav utkání. RADEK POŘÍZEK do prostoru mezi kruhy dostal přihrávku od Dvořáka a pálil bez přípravy k bližší tyči. Asistence: Adam Dvořák.

23:17

23:17 Michal SIMON - 0:1

23:17

Slavia otevírá skóre zápasu ve druhé třetině. Němeček vyslal od modré střelu po zemi a MICHAL SIMON ho lehkým zásahem před Beranem protečoval až za brankovou čáru. Asistence: Dominik Němeček, Maxim Havrda.

5:2

Góly a asistencie: 26. Pořízek (A. Dvořák), 30. Fronk (Miškář, Šik), 43. Pořízek (Tecl, Křehlík), 49. V. Brož (Miškář, Šik), 60. Harkabus (M. Jáchym) – 24. Simon (D. Němeček, Havrda), 40. J. Brož (L. Stehlík, Kern)

HC Dukla Jihlava: Beran (Wolf) – Bilčík, A. Dvořák, D. Kolář, F. Kočí, M. Jáchym, Haman – Chlubna, Miškář, Šik – Harkabus, Skořepa, Fronk – Tecl, Handl, Křehlík – Cachnín, Pořízek, V. Brož.
Tréner: Viktor Ujčík

HC Slavia Praha: Málek (Volevecký) – Klikorka, Hejda, D. Němeček, Roth, Žovinec, Szathmáry, Barák – Šmerha, Žejdl, Kulda – L. Stehlík, V. Růžička, J. Brož – Mrňa, Kern, Strnad – Havrda, Pšenička, Simon.
Tréner: Daniel Tvrzník

Rozhodca: Bejček, Zavřel – Roupec, Polák