03.12.2022, 17:00 • Šumperk, Škoda aréna • 26. kolo • Vendula Zdražilová cz

Tipsport: 2.0 4.2 2.92

Díky za pozornost a u dalších online přenosů se budu těšit opět na shledanou. (19:32:04)
Dnešní utkání sledovalo 1190 diváků.
Střely na branku: 32 – 34
Je dobojováno, zápas nakonec došel do nastavené hrací doby a tu ve druhé minutě ukončil v přesilové hře Žálčík, jenž pro domácí tým vystřelil dva body. Hosté naopak sahali po bodech třech, nakonec se domů vydají pouze s jedním.

61:33

61:33 Lukáš ŽÁLČÍK - 4:3

61:33

Draci právě vstřelili branku!
Je hotovo. Domácí využívají přesilovou hru a rozhodují o tom, že získají bonusový bod navíc. Nedvídek našel přihrávkou na pravé straně LUKÁŠE ŽÁLČÍKA, který bez přípravy svižnou ranou prostřelil Nečase – 4:3. Asistence: Lukáš Nedvídek.

61:10

Žálčík vyprášil betony hostujícího brankáře, na druhé straně pálil z kruhu Hrachovský, ale přestřelil.

60:34

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
Tomáš Hanousek – 2 min., podrážení.

60:01

Základní hrací doba neurčila vítěze a na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

60:00

59:21

Daniel Rákos posílal přihrávku před brankoviště domácích, ale neměl tam nikoho, kdo by zakončil.

58:32

Základní hrací doba se chýlí ke svému konci a vypadá to, že se nerozhodne a budeme svědky minimálně prodloužení.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:05

Vhazovat se bude u pardubické klece, konkrétně po levé ruce Vojtěcha Nečase.

56:34

Hosté se snažili opět o vedoucí branku, ale Patrik Machač se netrefil z dobré střelecké pozice.

55:49

55:49 Ondřej HRACHOVSKÝ - 3:3

55:49

Nyní už ale inkasuje a je vyrovnáno. Žálčík našel přihrávkou ONDŘEJE HRACHOVSKÉHO, jenž se do rány pořádně opřel a v síti Pardubic vymetl všechny pavučiny – 3:3. Asistence: Lukáš Žálčík.

4:3

Góly a asistencie: 3. Jouza (Kadeřávek, Křemen), 34. Mácha (Kunst), 56. Hrachovský (Žálčík), 62. Žálčík (Nedvídek) – 17. Kaut (Vildumetz), 43. Hrádek (T. Urban, P. Machač), 44. Půhoný (Matýs)

DRACI PARS ŠUMPERK: Hamalčík (Lackovič) – Eliáš, Kadeřávek, Hrachovský, L. Rutar, Dudycha, Kunst – Žálčík (C), Nedvídek, Průžek (A) – Š. Jelínek, Šuhaj, Svoboda – Mácha, Kohút, Vachutka (A) – Jouza, Bernat, Křemen – Kellerstein.
Tréner: Lukáš Majer

HC Dynamo Pardubice B: Nečas (Kadlc) – Nedbal, Zdráhal (A), Hanousek, Drtina (A), Hrádek, Sýkora, Oliva – Belluš, Kaut (C), Vildumetz – Matýs, Rákos, Půhoný – T. Urban, P. Machač, Lichtag – M. Machač, T. Zeman, Pochobradský.
Tréner: Václav Baďouček

Rozhodca: Cabák, Vrba – Kleprlík, Komínek