Chance Liga (CZ)

Berani Zlín – SC Marimex Kolín

4:3

koniec po predl. (0:1, 3:1, 0:1 - 1:0)

04.12.2022, 15:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • 27. kolo • David Jabůrek cz

Tipsport: 1.53 4.5 4.87

To je ode mne vše, děkuji všem čtenářům tohoto online přenosu za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního večera. (18:11:57)
Po zajímavé, vyrovnané bitvě tedy do druhé poloviny základní části této chanceligové sezony vstupují o chlup lépe Berani, když Kolín porážejí 4:3 po prodloužení. Rozhodně to ale znovu nebyl od vloni ještě extraligového mužstva nikterak oslnivý výkon. Zato Středočeši bojovali vskutku srdnatě a o lepší výsledek je připravila především nepříliš povedená první desetiminutovka druhé třetiny.

64:38

64:38 Antonín HONEJSEK - 4:3

64:38

Zlín právě vstřelil branku!
Přeci jen přichází rozhodnutí ještě v prodloužení! Utkání vyhrávají domácí Berani, kteří tak Kolín poráží poprvé v této sezoně. Kubiš zpoza branky skvěle nachytal Soukupa a našel volného ANTONÍNA HONEJSKA, který rychlou střelu rozhodnul o výsledku utkání. Asistence: Pavel Kubiš.

63:45

Poslední minutu drží puk žlutomodří, ale spíše než že by rozjeli nějakou akci jej opravdu jen kontrolují.

63:10

Přeci jen teď přišly hned za sebou solidní příležitosti nejprve na kolínské a následně i zlínské straně. Soukup má další dobrý zákrok.

62:40

Subjektivně musím přiznat, že jde o dost možná nejnudnější prodloužení tři na tři, jaké jsem dosud viděl. Dosud nedošlo prakticky k žádné větší šanci.

62:02

Matějček pozastavil rozjíždějící se akci a zajel s pukem zase až ke své bráně. Následně se dopustil jeden z jeho spoluhráčů postavení mimo hru při přejezdu do útočného pásma.

61:26

Teď Gagova akce, ale skvěle chytající Soukup jeho zakončení pokryl.

60:52

První větší akce prodloužení přichází až teď, Sedláčkova střela však rozhodně neměla gólové parametry.

60:01

Radost Kolínských, kteří vybojovali na zlínském ledě cenný bod! V závěru to byl drtivý tlak Zlína, který však rozhodující trefu nepřinesl, a tak nám o výsledku rozhodne až prodloužení, popřípadě nájezdy. Je jasné, že Zlín i Kolín berou alespoň bod.

60:00

59:27

Zase to vypadalo na obrovskou příležitost pro Berany. Puk poskakoval kolem brankoviště, ale nikomu se jej nepovedlo usměrnit mezi tři tyče.

58:03

Mrázek nachytal kličkou gólmana Kolína, vytáhl si jej a pak se snažil zpoza branky zakončit. V brankovišti se však rychle vyrojilo hned trio domácích a kotouč za každou cenu vystrčilo pryč z nebezpečí.

57:25

Kolínští po vyhraném buly rychle vyhazují směr zlínská brána a šetří další důležité vteřiny. Je zřejmé, že hosté utkání směřují k prodloužení.

57:05

Sedláček dostal přihrávku na zadní tyč a zkoušel usměrnit pohotově puk za záda Soukupa, ten se naštěstí pro hosty rychle přesunul.

4:3

Góly a asistencie: 21. Gago, 23. Bukač (Hejcman, Köhler), 30. Kubiš (Hejcman, Zbořil), 65. Honejsek (Kubiš) – 3. J. Půček (Morong, Čáp), 35. Pajer (Matějček), 42. Pajer (J. Půček)

Berani Zlín: Huf – Suhrada, Kachyňa, Talafa, Bukač, Zbořil, Bartko, Husa – P. Sedláček, Honejsek, Ondráček – Kubiš, Kindl, Frömel – Gago, Hejcman, Illéš – Köhler, Luža, Mrázek.
Tréner: Rostislav Vlach

SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Piegl, Křepelka, Niko, Čáp, T. Jelínek, Cibák, Naar – Ouřada, Korkiakoski, Sklenář – Zd. Král, Moravec, Morong – Pajer, Matějček, Síla – Lang, Polák, J. Půček.
Tréner: Jan Šťastný

Rozhodca: Petružálek, Rapák – Zídek, Komínek