HK Skalica – JOJ ŠPORT Slovensko U18

1:2

koniec (1:0, 0:2, 0:0)

24.01.2023, 15:15 • ESMERO Arena, Skalica • 60. kolo • Natália Poláčková

Prekvapivý výsledok sa zrodil v Skalici. Mladí reprezentanti vyhrávajú 2:1. Do vedenia sa dostali domáci, keď gól v oslabení strelil Kotvan. V druhej tretine v 37. minúte vyrovnával v presilovke Sobotka a 15 sekúnd pred koncom prostrednej časti strelil víťazný gól Gron. Slovenská osemnástka sa tak teší z prvých troch bodov v tejto sezóne. Samuel Urban predviedol výborný výkon a mladíkov podržal. Na druhej strane Skaličania predviedli nevýrazný výkon, a keď chcú pomýšľať na umiestnenie v prvej šestke musia zabrať. Ďalšie tri body si môžu na konto pripísať už v piatok na domácom ľade, keď budú hostiť posledné Brezno.

Ja Vám prajem pekný večer. (17:30:35)

59:10

Mikula je na ľade. Okamžite sú na ľade v šestici.

58:00

Skalica musí útočiť aj v oslabení.

57:10

Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
Mikula – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku.

56:52

Chyba Mikulu v strednom pásme. Ridzoň sa dostal do úniku, ale Bernát predviedol skvelý zákrok.

55:53

Zakázané uvoľnenie. Domáci majú posledné štyri minúty na to, aby aspoň vyrovnali.

54:15

Výborný návrat Búlika do obrany, Rohaľa obral o puk v samostatnom nájazde.

53:24

Gron nenachytal Bernáta strelou z ostrého uhlu.

52:27

Jombík vyslal delovku od modrej, Urban je znova úspešný.

52:04

Hostia v plnom počte.

51:38

Hujsa strieľal z kruhu, ale Urban chytá výborne.

50:13

Fatulovi strela nesadla, dokonca sa sám vyhnal z útočného pásma.

50:04

Vylúčenie v tíme JOJ ŠPORT Slovensko U18:
Kupec – 2 min., nedovolené bránenie.

49:50

Postavenie mimo hry osemnástky.

48:27

Veľká gólová šanca domácich. Po prihrávke Nemca nedokázal Janáč prekonať Samuela Urbana, ktorý vytiahol výborný zákrok.

47:39

Mladíci hrajú výborne. Domácich nepúšťajú v podstate k ničomu.

46:54

Zakázané uvoľnenie hostí.

46:33

Ridzoň zoči- voči Bernátovi nebol úspešný. Domáci brankár drží svoj tím v hre o body.

1:2

Góly a asistencie: 9. Kotvan (Landrigan) – 37. Sobotka (Pišoja, Masnica), 40. Gron (Rohaľ)

HK Skalica: Bernát (Irsák) – Jombík, Fatul, Zaňát, Janík, Mikula, Polák, Špaček – Janáč, Nemec, Šišolák – Hujsa, Landrigan, Rajčák – Búlik, Včelka, Kotvan – Trnka, Duban, Kočka
Tréner: Michal Ružička

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Urban (Slávik) – Pišoja, Královič, Sakmár, Kupec, Ďurina, Beluško – Jobek, Masnica, Belic – Maruna, Pobežal, Ridzoň – Rohaľ, Gron, Varga – Sobotka
Tréner: Tibor Tartaľ

Rozhodca: Krajčík, Fridrich – Šefčík, Zelený