4:3

koniec po predl. (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)

27.01.2023, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 33. kolo • Klaudia Kadlecová

Tipsport: 2.1 4.13 2.89

Dnešný duel v Poprade sa skončil víťazstvom domáceho tímu 4:3 po predĺžení, keď rozhodol Oldrich Kotvan. Zápas mal grády, aj keď to po prvej tretine nevyzeralo, tak nakoniec padlo až sedem gólov. Kamzíci si pripisujú dôležité dva body do tabuľky. Z prenosu je to odo mňa všetko, ja sa s vami lúčim a ďakujem za pozornosť. (19:31:07)

63:07

Poprad dal gól! V predĺžení mali Michalovčania niekoľko príležitostí na strelenie gólu, Poprad mal jednu jedinú a tú aj využil! Dobrú prácu predviedol Záborský, ktorý svojou strelou ohrozil Škorvánka, ale puk bol stále v hre a pred bránou operoval naďalej domáci forward, získal puk a do jazdy ho poslal OLDRICHOVI KOTVANOVI a ten razantnou strelou z prvej rozhoduje zápas.
Asistencia: Záborský.

62:40

Zabusovs nemieril presne, ale len na zadný mantinel.

61:51

Gól mal na hokejke Paločko, ale aj toho domáci brankár vychytal.

61:43

Líšky lovia kamzíkov! Buc našiel pred bránou Osburna, ktorý aj keď nevystrelil najlepšie, tak Peters musel zakročiť.

61:22

Michalovčania sa vystavili ofsajdu.

60:38

Pereskokov z osi ihriska mohol rozhodnúť, ale Peters vystavil skvelý semafor!

60:01

Začalo sa predĺženie.
Tretia tretina priniesla dva góly a po jednom na každej strane, čo znamená, že je stav 3:3 a nasledovať bude predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:55

Domáci to v posledných sekundách skúšali ešte rozhodnúť.

58:45

Razgals sa svojimi kľučkami predral do dobrej pozície, ale mal to aj tak len na bekhend.

58:27

Tvrdé súboje v obrannom pásme Popradu.
Domáci v plnom počte.

57:04

Záborský krásne prešiel z obrany do útoku a mohol skórovať v oslabení, keď sa dostal až pred Škorvánka a puk trafil jeho hrudník.

56:12

Hostia trafili žŕdku, konkrétne to bol Buc a puk bol naďalej v bránkovisku, kde Peters ani nevedel, že tam je, našťastie tam mal svojich spoluhráčov.

55:58

Domáci sa oslobodzujú.

55:35

Vylúčenie v tíme HK Poprad:
Podlipnik – 2 min., podrazenie.

4:3

Góly a asistencie: 26. Kolouch (Razgals), 28. Mlynarovič (Skokan, Svitana), 47. Brincko, 64. Kotvan (Záborský) – 20. Buc, 26. Zabusovs (Bjalončík, Osburn), 54. Pereskokov (Garreffa, Mihálik)

HK Poprad: Peters (Rychlík) – Podlipnik, Betker – Vainio, Kotvan – Brincko, Meliško – Jasečko; – Bubela, Skokan, Svitana – Záborský, Kolouch, Razgals – Kukuča, Mlynarovič, Jermain – Kundrik, Petráš, Valigura
Tréner: Peter Mikula

HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánek (Košarišťan) – Glazkov, Macejko – Hammond, Osburn – Mihálik, Michalčin; – Buc, Suja, Vašaš – Garreffa, Pavlovs, Pereskokov – Paločko, Bjalončík, Žitný – Galamboš, Puliš, Zabusovs
Tréner: Roman Stantien

Rozhodca: Rojík, Výleta – Gegáň, Hajnik