Slovenský pohár - Slovnaft cup

MFK Dukla Banská Bystrica – ŠK Slovan Bratislava

1:2

koniec (1:1)

07.02.2023, 16:00 • Štadión Štiavničky, Banská Bystrica • Osemfinále • Viktor Kalinács

Tipsport: 5.25 3.88 1.52

Slovan zvládol dvakrát odložený duel osemfinále Slovnaft Cupu a postupuje ďalej po výhre nad Banskou Bystricou 2:1. Vo štvrťfinále sa proti belasým postaví druholigový Šamorín. (17:53:31)

90+3

90+2

Čakvetadze získava voľný kop v strede poľa... Je prakticky koniec.

90+1

Útočný faul slovanistov. Okamžitá rozohrávka Uhrinčaťa.

90+1

Nadstavujú sa dve minúty.

90

Čakvetadzeho brejk nevyužitý, Sharanimu odskočila lopta.

89

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
z ihriska odchádza Vladimír Weiss, prichádza Uche Henry Agbo.

88

Ojedinelá, ale predsa slušná koncovka v podaní domácich. Chovan ju vyráža, dorážka nebola možná.

87

Chovan sa neponáhľa s odkopom z malého vápna. Už to aj zaváňalo žltou kartou.

86

Migaľa bol v nábehu, loptu na kopačky nedostal. Naďalej bez tlaku.

85

Nádejná šanca je minulosťou, nepresnosť pochovala nádeje domácich.

84

Uhrinčať nezastavil Greena, ktorý sprava páli vedľa. Šesť minút majú futbalisti v červenom na to, aby sa pokúsili o vyrovnanie.

82

z ihriska odchádza Abdul Malik Abubakari, prichádza Andre Jay Green,
z ihriska odchádza Siemen Voet, prichádza Maudo Lamine Jarjue.

81

Do zakončenia sa predieral Abubakari, ale jeho výkon v druhom polčase výrazne zaostáva za tým z prvého.

80

Odchod Polievku avizuje, že Dukla sa sústredí viac na piatkový ligový duel. Potvrdila to aj dominancia na lopte v podaní Weissa.

79

Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica:
z ihriska odchádza Róbert Polievka, prichádza Matej Franko,
z ihriska odchádza Dávid Richtárech, prichádza Gabriel Demian.

77

77. Faško (BBY)

77

Faškov technický pokus z rohu šestnástky letel meter nad. Os poľa prehustená, veľa možností na zakončenie nebolo.