Majstrovstvá sveta klubov

Al Ahly SC – Real Madrid

1:4

koniec (0:1)

08.02.2023, 20:00 • Stade Moulay Abdallah (Rabat) • Semifinále • Michal Raška cz

90+8

90+8. Sergio ARRIBAS - 1:4

90+8

Real Madrid právě vstřelil branku!
Po pár vteřinách na hrací ploše se SERGIO ARRIBAS prosazuje! Centr ze standardní situace se totiž poodrážel právě k jednadvacetiletému Španělovi, jenž zakončil za háčky u pravé tyče.

90+3

90+3. RODRYGO - 1:3

90+3

Je rozhodnuto! Bílý balet měl poslední minuty obrovský tlak a jde zpět do dvoubrankového vedení. RODRYGO si skvěle vyměnil míč se Ceballosem, který mu jej vrátil patičkou a brazilský útočník přeloboval gólmana. Asistence: Ceballos.

65

65. Ali MAALOUL - 1:2

65

Al Ahly právě vstřelilo branku!
Egyptský celek snižuje na 1:2! K pokutovému kopu se postavil ALI MAALOUL, jenž si počkal na pohyb brankáře a zakončil k levé tyči.

47

47. Federico VALVERDE - 0:2

47

Skvělý vstup bílého baletu do druhé půle! Modrič skvělou přihrávkou dostal Rodryga do obrovské šance, ovšem jeho pokus vyrazil aš-Šanáví. K odraženému míči se ale dostal FEDERICO VALVERDE, jenž se zbavil obránce a zakončil do poloprázdné svatyně.

42

42. Vinícius JÚNIOR - 0:1

42

Španělský celek otevírá brankový účet tohoto utkání! Mahmúd předvedl obrovskou chybu, když netrefil skákající míč a VINÍCIUS JÚNIOR se tak dostal do velké příležitosti, kterou vyřešil přelobováním gólmana aš-Šanávího.

1:4

Góly: 65. Maaloul (pen.) – 42. Vinícius Júnior, 47. Valverde, 90+3. Rodrygo (Ceballos), 90+8. Arribas

Karty:   85. Abdelmonem (AHL) – 85. Tchouaméni (REA)

Nepremenená penalta: 87. Modrič (AHL), brankár aš-Šanáví zneškodnil

Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 5:11. Střely mimo: 8:6. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 10:6.

Al Ahly SC: aš-Šanáví (C) – Haní, Abdelmonem, Maaloul, Mahmúd – Afša (88. Kahraba), el-Šahat (75. Mohamed), Dieng (61. Fatchí), el-Solja, Abdelkader – Šerif (61. Tau)
Náhradníci: Alaa, Lofti – Abdulfatach, Attia, Fathí, Kahraba, Ašraf, Fatchí, Mohamed, Rabía, Tau, Ibrahim

Tréner: Marcel Koller

Real Madrid: Lunin – Nacho (C), Rüdiger, Alaba, Camavinga – Tchouaméni, Modrič (90+5. Odriozola), Kroos (77. Ceballos) – Rodrygo (90+5. Diaz), Vinícius (90+8. Arribas), Valverde
Náhradníci: Canizares, Lopez – Arribas, Asensio, Carvajal, Ceballos, Diaz, Martin, Odriozola, Vallejo