12.03.2023, 17:00 • SC Dubina Ostrava • Štvrťfinále • Petr Fišer cz

Série se nám nyní stěhuje do Prahy. Zůstaňte proto s námi. Na shledanou! (18:54:42)
Nejlepší hráči utkání:
1. SC TEMPISH Vítkovice: Rostislav Gattnar (3+0)
Black Angels: Jakub Hromada (2+0)
Střely ve 3. třetině (celkem): 8:8 (27:15)
8:6 pro Vítkovice, které vedou v sérii již 2:0 na zápasy. Každopádně je to hodně krutý výsledek pro Black Angels, kteří dnes předvedli spolehlivou obranu a koncentrovaný výkon. Tlak Vítkovic v poslední třetině však byl nakonec nad jejich síly, když inkasovali hned 6 branek. Nicméně konečný náskok dokázali domácí získat až v posledních 5 minutách díky slepeným brankám Šebesty, Delonga a Hubálka. Konečná hra v šesti přinesla jen zdramatizování zápasu díky brance Renčína.

59:39

Domácí drží míček a hostům nemilosrdně běží cenné vteřinky.

59:19

59:19 Adam DELONG - 8:6

59:19

Vítkovice právě vstřelily branku!
Fryš nyní ztratil u mantinelu míček a ADAM DELONG nakonec nadvakrát dostal balónek do prázdné klece. Bez asistence.

59:08

Blaci opět v 6.

58:47

58:47 Jakub RENČÍN - 7:6

58:47

Black Angels právě vstřelili branku!
Souček nyní vyhodil velmi nepřesně na hůl Bočka, který rychle přihrál na střed JAKUBU RENČÍNOVI, který snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Jakub Boček.

58:04

J. Boček (BAN) na Buriana. Střelec hostů byl však zablokován.

57:16

Hubálek (VIT) dobře udržel míček a vyzval Matejčíka ke střele. Tomu však rána vůbec nesedla a letěla vysoko nad.

56:27

Doležal (BAN) to nemyslel špatně na Buriana rychlou zadovkou, ale domácí obrana si situaci pohlídala.

56:00

Black Angels jdou do power play!

55:41

55:41 Jakub HUBÁLEK - 7:5

55:41

Matejčík nyní zpoza branky našel zcela volného JAKUBA HUBÁLKA, který bez přípravy propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Marek Matejčík.

8:6

Góly a asistencie: 27. Matejčík (Delong), 28. R. Gattnar (Delong), 43. R. Gattnar (Delong), 46. R. Gattnar (Besta), 55. Šebesta (Matejčík), 56. Delong (O. Vítovec), 56. Hubálek (Matejčík), 60. Delong – 11. Čáslava, 22. Hromada, 23. Burian (J. Boček), 35. J. Boček (Bauman), 47. Hromada (Renčín), 59. Renčín (J. Boček)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Jasiok) – O. Vítovec, Besta, Pažák, Hubálek, Šebesta, Hatala, Kaleta – R. Gattnar, Delong, Šindler, Zubek, Matejčík, M. Gattnar, Fukala, Palčinský, Sidunov, Jankovský.

Black Angels: Matiášek (Körber) – Obuškevič, Bauman, Bouček, Straka, Pícha – J. Boček, M. Boček, Burian, Neklan, Renčín, Hromada, Doležal, R. Hanák, Čáslava, V. Novotný, Fryš, Bačinský.

Rozhodca: Martin Both, Vladimír Černín