0:1

koniec (0:0, 0:0, 0:1) Stav série: 1:1

15.03.2023, 18:00 • Zimný štadión Humenné • Štvrťfinále • Samuel Brecko

Tipsport: 1.4 4.74 5.82

Hokejisti Modrých Krídel prerušili v 45. minúte dlhé trvanie bezgólového stavu. Na presný zásah Ožvalda už domáci odpoveď nenašli, a to napriek tomu, že v záverečnej 15-minútovke hrali štyri presilové hry. V závere ich zastavila vlastná nedisciplinovanosť, keď sa 2 minúty pred koncom ocitli na ľade šiesti, čo im výrazne skomplikovalo snahu vyrovnať. Hostia si už náskok ustrážili, séria tak bude pokračovať v sobotu v hlavnom meste za vyrovnaného stavu 1:1. (20:23:17)

60:00

59:52

Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné:
Vaško – 2 min., nedovolené bránenie.

59:45

Petriska získal puk na útočnej polovici, Vaško ho fauloval, domáci už zrejme nebudú mať priestor vyrovnať skóre.

59:30

Domáci vyhrali buly, no strela Vrábeľa bola zblokovaná.

59:27

Oddychový čas tímu HC 19 Humenné. Domáci skúsia hru bez brankára.

59:27

Bratislavčania sa dopustili zakázaného uvoľnenia, pre Humenné to znamená šancu odvolať brankára a skúsiť vabank.

58:30

Fetkovič prestrčil puk z pravej strany voľnému Lipianskemu, toho v tutovke vychytal Durný, ktorý dáva svojmu tímu šancu na úspešný výsledok.

58:15

Hostia v plnom počte.

57:59

Humenné – HL, príliš veľa hráčov na ľade, trest odpyká Lačný.

57:50

Vrábeľ chcel z ľavej strany presunúť puk na Vrábeľa, tomu sa však nepodarilo optimálne spracovať túto prihrávku.

57:15

Prvú minútu oslabovej hry prežili hostia bez výraznejšieho ohrozenia bránky.

56:48

Útočnú snahu domácich zastavil ofsajdový verdikt, Modré Krídla sú v tretej tretine na trestnej lavici ako doma.

56:15

Vylúčenie v tíme Modré Krídla Slovan:
Bohunický – 2 min., sekanie.

56:02

55:58

Ďalšia rana Safaralejeva, z prvej tesne minul Barošovu bránku.

55:23

Lenďák nabil Safaralejevovi, domáci útočník trafil z pravej strany žŕdku.

54:46

Trandin bol po Barošovom zákroku až príliš aktívny pred bránkou, čo sa nepáčilo hosťujúcim bekom, takže po prerušení hry došlo k ďalšej kontroverzii.