5:4

koniec po predl. (0:0, 1:1, 3:3 - 1:0) Stav série: 1:3

21.03.2023, 18:00 • Zimný štadión Topoľčany • Štvrťfinále • Natália Poláčková

Tipsport: 8.82 6.28 1.23

Topoľčany predsa len dokázali tento zápas vyhrať, keď šesť sekúnd pred koncom predĺženia rozhodol Vybíral. Séria sa tak sťahuje do Žiliny za stavu 3:1 pre Vlkov.
Ja Vám prajem ešte pekný večer. (20:42:11)

69:54

Topoľčany dali gól!
Žilinčania prepadli v útočnom pásme. Piačka s Vybíralom sa dostali do prečíslenia 2 na 1. Piačka prihral VLADIMÍROVI VYBÍRALOVI a ten už zakončoval do prázdnej brány.
Asistencie: Edmund Piačka

68:43

Tomek skvelým zákrok proti Stránskému.

68:05

Varga sa dostal k strele, ale Vojvoda drží Topoľčany.

67:09

Mrázovu strelu vyráža Vojvoda nad bránu.

65:26

Vybíral v úniku triafa žrďku Tomekovej brány.

64:45

Matej sa rútil sám na bránu, ale Tomek si s jeho streleckým pokusom poradil.

63:13

Laurenčíkovu strelu chytá lapačkou hosťujúci brankár.

62:10

Topoľčany boli v útočnom pásme. Stránský nahadzoval puk pred bránu, kde sa ho snažil tečovať Dosek. Tomek úspešný.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Topoľčany stratili náskok 4:1. Žilina dokázali streliť tri góly v priebehu pár minút a tak nasleduje predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:00

Halama strelou spomedzi kruhov triafa Vojvodu do masky.

58:34

Šidlíkovu strelu od modrej čiary, chytá domáci brankár do lapačky.

58:13

Vlci sa rútili do prečíslenia 3 na 2, ale ich akciu zastavil offside.

56:23

Ručkay strieľal z osi ihriska, Tomek puk vyrazil. Následne mu pomohol Koyš, ktorý puk odpálil z bránkoviska.

54:30

Vlci Žilina dali gól!
Žilina vyrovnáva v priebehu pár minút na 4:4. PATRIK KOYŠ si vypýtal prihrávku na modrej čiare a strelou švihom prekonáva brankára Vojvodu.
4:4.
Asistencie: Vladimír Grebenchshikov, Michal Novák

53:50

Hostia znižujú na 3:4. Halama našiel na pravej žrdke voľného RÓBERTA VARGU a ten už zakončoval do odkrytej brány. Hostia sa pokúšajú o zvrat aj v tomto zápase.
Asistencie: Patrik Bečka, Peter Melcher

5:4

Góly a asistencie: 25. Dosek (Hvila), 42. Stránský (Hřebíček), 44. Šandor (Matej), 49. Laurenčík (Dosek, Ručkay), 70. Vybíral (Piačka) – 35. Šidlík (Pohl, Kluka), 53. Bečka (Sloboda), 54. Varga (Bečka, Melcher), 55. Koyš (Grebenchshikov, Novák)

HC Topoľčany: Vojvoda (Ambra) – Laurenčík, Dosek, Bystričan, Dúžek, Hřebíček, Sedlák, Štec, Urban – Vybíral, Plokhotnik, Hvila – Ručkay, Stránský, Piačka – Valent, Tomčák, Šandor – Gergel, Valent, Matej
Tréner: Jozef Kováčik

DOXXbet Vlci Žilina: Tomek (Kubiridžák) – Pohl, Šidlík, Grebenchshikov, Novák, Sloboda, Pacalaj, Ružička, Nahálka – Kluka, Halama, Varga – Koyš, Mráz, Macek – Tibenský, Paukovček, Jakubík – Melcher, Bečka, Rehák
Tréner: Jarrod Skalde

Rozhodca: Fridrich, Mĺkvy – Vyšný, Nosek