5:6

koniec po predl. (2:0, 3:1, 0:4 - 0:1) Stav série: 1:3

02.04.2023, 14:10 • UNYP ARENA, Praha, Česko • Semifinále • Jiří Pudich cz

Tipsport: 2.5 5.27 2.03

Velice napínavý zápas je u konce. Bohemians byli lepším týmem po 40 minut, ale v poslední třetině byli nuceni hrát pasivní florbal. Vítkovice si přenesly momentum i do prodloužení, ve kterém se po necelých 4 minutách prosadil Martin Gattnar. Ostrava tak vede sérii 3:1 na zápasy.

To je ode mě vše, těšit se na vás budu i příště, hezký zbytek neděle! (16:12:52)

63:48

63:48 Martin GATTNAR - 5:6

63:48

Vítkovice právě vstřelily branku!
MARTIN GATTNAR je hrdinou čtvrtého semifinále! Od středové čáry nabídl míček Vítovec Delongovi, ten jej nasměroval do brankoviště, kde byl mladý útočník. Ten si odtlačil Kisugiteho a trefil horní růžek perfektně. Asistence: Delong.

63:32

Forman našel z levého křídla Maliče, který nahazoval na Součka, ale ten předvedl rutinní zákrok.

63:00

Šebesta poslal prudký pas Matejčíkovi, který mu byl vrácen, ale nedokázal vypálit dobře.

62:13

Bílek byl za brankou faulován, nabil z rozehrávky Kisugitemu, který trefil blok.

61:42

Forman z rozehrávky prověřil Součka, který však byl na jeho pokus připraven.

61:22

Hubálek nabral rychlost na pravém křídle a nabídl jej do brankoviště, ale nikdo nedorážel.

60:56

Vítovec předává dozadu, Vítkovice nenašly mezírku a střídají.

60:18

Po buly jsou na míčku Ostravané, kteří opatrně spřádají plány na své polovině.

60:01

Bude se prodlužovat! Vítkovice v poslední řádné třetině dokázaly dotáhnout čtyřgólové manko, když donutily Bohemians k velice pasivní hře. Ostrava se prakticky po celých 20 minut držela před Hyršlem a tlak postupně přetavila v důležité branky.

60:00

59:54

59:54 Jan ŠEBESTA - 5:5

59:54

Na poslední chvíli se po rozehrávce míček dostal na čepel JANA ŠEBESTY. Ten nabídku prvně nasměroval na branku, neprosadil se, ale dostal se k vlastní dorážce a tu zavěsil pod víko. Asistence: Zubek.

59:49

Šebesta nabízel do brankoviště, kde jeho kolega dorážel, ale Hyršl drží svůj tým nad vodou.

59:40

Buršík získal míček na pravém křídle a běžel k brance, ale nedokázal Petrákovi nahrát.

59:14

Zubek zkusil prudkou střelu zleva, ale zasáhl jen Maličův blok.

5:6

Góly a asistencie: 15. K. Petrák (Buršík), 15. Rozkovec (Gajdoš), 31. Kisugite (K. Petrák), 34. Řehoř (Bílek), 40. Řehoř (Kisugite) – 21. Besta (Šindler), 44. O. Vítovec (Šindler), 52. Šebesta (Zubek), 58. Delong (Matejčík), 60. Šebesta (Zubek), 64. M. Gattnar (Delong)

FbŠ Bohemians: Hyršl (Zavřel) – Čihák, Strnad, Zezulka, Malič – Kisugite, Bílek, J. Petrák, Řehoř, P. Šebek, Forman (C), K. Petrák, Buršík, Kawulok, Gajdoš, Hronek, Rozkovec, Virga, Dobisík.
Tréner: Michal Jedlička

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Jasiok) – Besta, O. Vítovec, Hubálek, Šebesta, Hatala, Pažák, Kaleta – Šindler, R. Gattnar, Delong, Zubek, Matejčík (C), Fukala, M. Gattnar, Sidunov, Jankovský, Slončík, Palčinský.
Tréner: Daniel Folta

Rozhodca: Furmánek – Šolc