Bratislava Capitals – Dornbirn 0:0
18:30, odložené
Barys – Čerepovec 2:3
13:00, koniec
Góly a asistencie: 31. Petuchov, 32. Valk (Lilja, Blacker) – 1. Geraskin (Kapustin), 4. Liška (J. Jakovlev), 12. Liška (J. Morozov, Karimov)
Ufa – CSKA Moskva 2:4
13:30, koniec
Góly a asistencie: 18. Larsen (Kugryšev, Amirov), 31. M. Vorobjov (Larsen, Kugryšev) – 10. Kiselevič (Okulov, Mamin), 28. Andronov (Ar. Sergejev), 38. M. Kempe (Goldobin, Svetlakov), 49. Ar. Sergejev (Rykov, M. Kempe)
Jaroslavľ – D. Moskva 3:2
16:00, koniec po predl.
Góly a asistencie: 27. Čerepanov (Kajumov), 37. Alexejev (Iljenko), 63. Ohtamaa (Kajumov, Ivanov) – 14. Bryzgalov (Kagarlickij), 25. Jaškin (Hietanen, Kagarlickij)
Nižnekamsk – Kazaň 3:2
16:00, koniec po predl.
Góly a asistencie: 25. Galuzin (A. Kosticyn, Rantakari), 35. Chajrullin (L. Hudáček, Šiksatdarov), 61. Poriadin – 26. Burmistrov (Pedan, M. Gluchov), 30. S. Da Costa (Azevedo)
Omsk – Novosibirsk 4:0
16:30, koniec
Góly a asistencie: 6. Boucher (Tolčinskij, Kaski), 7. Šumakov (Chochlačov), 44. Knight (Tolčinskij, Kaski), 60. Šumakov (Bereglazov, Zernov)
Zlín sledge – SHK Mustangové 8:3
16:30, koniec (2)
Góly a asistencie: 4. Z. Hábl (D. Hábl), 8. Z. Hábl, 9. Z. Hábl, 10. Joppa (Ligda), 21. Z. Hábl, 27. Palát, 35. Mach (Hábl Z.), 40. Joppa (Ligda) – 14. Hering, 37. Kubeš, 42. Kubeš (Motyčka)
Přerov – Slavia 4:2
17:00, koniec
Góly a asistencie: 23. T. Doležal (F. Král, Pšurný), 33. Dostálek (Pšurný, Hrabal), 56. Dostálek (F. Král, Süss), 59. Dostálek (F. Král) – 4. Kafka (Vampola, Šmerha), 46. Buchta (Šmerha)
Kolín – Kadaň 2:3
17:00, koniec
Góly a asistencie: 21. Jankovský (Z. Král, Kukla), 37. Kukla (Jankovský, Šafránek) – 20. Z. Zabloudil (Morong, Homer), 26. Z. Zabloudil (Sursov), 54. Kottek (Achmeťjanov)
Šumperk – Benátky n/J 2:3
17:00, koniec
Góly a asistencie: 14. Jaroš (Bernovský, Gewiese), 58. Milfait (Kabelka) – 2. M. Zachar (T. Hanousek, Najman), 54. Štibingr (M. Zachar), 57. T. Hanousek (D. Špaček, M. Zachar)
Frýdek-M. – Kladno 3:5
17:10, koniec
Góly a asistencie: 11. Šedivý (Mikulík), 14. Šedivý, 59. Tomi (Peterek, R. Veselý) – 11. Frye (Plekanec), 20. Pitule (Guman, Račuk), 35. Frye (Guman, Račuk), 54. Plekanec (Hlava), 54. Račuk (Filip)