6:2

koniec (2:0, 1:1, 3:1)

06.11.2013, 17:30 • Budvar aréna • Pavel Kortus ml. (@KortusPavel) cz

Fortuna: 1.75 4.3 3.26

Dnešní utkání je u konce a výsledek odpovídá tomu, co jsme dnes v Budvar aréně viděli. Jihočeši byli prakticky po celý průběh duelu lepším a aktivnějším celkem a i přes to, že Beroun dvakrát přidal kontaktní gól, tak Motor vždy dokázal odpovědět a zaslouženě bere tři body. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (19:57:24)

60:00

59:57

Další šance zůstanou nevyužity, domácí slaví tři body.

59:05

Pátá, právě teď odbila, mexická vlna, kdo neskáče není Motor...taky vypadají oslavy domácích fandů.

58:00

České Budějovice právě vstřelily branku!
Skuhravý nejprve ujížděl sám na Šimbocha, ale neuspěl. Záhy se však Motor dočkal šesté trefy. Nahození LUKÁŠE CHMELÍŘE od modré tečoval mezi Šimbochovy betony jeden z hostů a domácí se mohou radovat. Asistence: Antonín Melka.

57:38

A mexická vlna při takových to oslavách samozřejmě nemůže chybět...

57:08

Zbytek utkání už si Motor i celá Budvar aréna užije, oslavě tří bodů brání zatím ještě tři minuty.

56:48

Time out hostí.

56:48

Domácí byli v tlaku po čtvrté brance a záhy přidávají gól pátý. Kuchejdovu střelu Šimboch pouze vyrazil a důrazný ZDENĚK ONDŘEJ ho dorazil do sítě. Asistence: David Kuchejda a Petr Šachl.

56:09

Beroun chyboval v rozehrávce a možná si tím definitivně vzal šance bodový zisk. Jednomu z hostujících hráčů přeskočil kotouč hůl, zmocnil se ho VÁCLAV SKUHRAVÝ a bekhendem skóroval. Bez asistence.

55:19

Rozhodčí hru přerušil po dlouhém zašlapování kotouče v rohu kluziště.

54:53

Prokopovu skrytou střelu berounský gólman se štěstím vyrazil.

54:42

Melka v obrovské šanci! Domácí forvard se dostal k dorážce, snažil se položit Šimbocha, který ale proti jeho zakončení skvěle zasáhl.

53:49

Šperger pěkně objel branku, ale pak zakončil těsně vedle.

53:04

Beroun právě vstřelil branku!
Hosté při signalizované výhodě snižují. JAKUB STROMKO si z pravé sjel do středu kluziště a prostřelil Halmošiho, který toho moc neviděl. Asistence: Zdeněk Kubica.

52:45

Kubica zůstal neobsazený mezi kruhy a trefil tyč domácí branky.

51:42

Domácí první formace teď motala hlavy soupeřům a celou akci zakončila Melkovo dělovkou, které moc nechybělo.

50:05

Dnešní utkání sleduje 3577 diváků.

49:51

Novákovu střelu po buly vyráží Šimboch do ochranné sítě.

49:47

Zakázané uvolnění i ze strany Středočechů.

48:51

Posmyk chyboval při rozehrávce a do velké šance se dostal Zbyněk Hrdel, ale Halmošiho ho skvělým zákrokem vychytal.

48:11

A do třetice stejný scénář.

47:56

A situace se opakuje po Posmykově nepřesném pasu.

47:32

Zakázané uvolnění Českých Budějovic.

46:57

Hraje se dlouho bez přerušení a domácí si bez větších problémů hlídají dvoubrankový náskok.

44:12

Domácí se dostali do dobré příležitosti, kterou však pokazil Melka nepřesnou přihrávkou na Kotalíka.

43:21

Prokopova rozehrávka nebyla povedená, následuje hvizd sudího a icing.

43:06

Na ledě zůstal ležet Zbyněk Hrdel a moc se mu na nohy nechce. S pomocí spoluhráčů se už však dobelhal na střídačku.

42:48

Medvědi vyhodili kotouč na svou vlastní střídačku, ale bylo to s tečí, takže se nevylučuje.

42:20

Kotouč zůstal zezadu na berounské brance, hra je přerušena.

41:22

Chmelíř vypálil od modré, Šimboch připraven.

40:22

Melka se zjevil mezi kruhy na chvilku sám mezi kruhy, ale nestihl přesně zakončit.

40:01

Po druhé třetině vede Motor 3:1, když nadále je lepším celkem a má navrch. Beroun se osmělil pouze během několika minut, kdy dokázal vstřelit kontaktní gól, ale záhy vrátil domácím dvougólové vedení Šachl. Třetí třetina má své úvodní buly na programu v 19:17.

40:00

39:26

Skuhravý to zkusil ještě ze střední třetiny a jeho pokus nemohl mít šanci na úspěch.

38:42

Novák znovu rozehrává pouze na icing.

37:38

Kuchejda rozezvučel brankovou konstrukci.

37:23

Domácí ujížděli tři na jednoho, situaci zakončoval Posmyk, ale jeho střelu parádním zákrokem zneškodnil Šimboch. Následně sudí trošku necitlivě přerušil hru, přestože byl kotouč ještě ve hře.

36:26

Novákova rozehrávka měla k té povedené hodně daleko a končí icingem.

34:53

Skuhravý byl osamocen mezi kruhy, ale vystřelil pouze do připraveného gólmana.

34:27

Další zakázané uvolnění hostí.

34:00

Šachl už se řítil do šance, ale zastavil ho ofsajd.

33:40

Melka byl po Skuhravého parádní přihrávce úplně sám před Šimbochem, ale trefil pouze hostujícího gólmana.

31:47

Skuhravý byl nešetrně naražen na mantinel, ale vylučovat se nebude.

29:28

Svěřenci Radka Bělohlava si berou zpět dvoubrankové vedení. Tomáš Pitule z pravé strany parádní přihrávkou našel PATRA ŠACHLA, který už měl jednoduchou práci a trefil poloodkrytou branku. Asistence: Tomáš Pitule.

28:50

Motor špatně střídal a hosté jeli dva na jednoho. Kubeš však naštěstí pro Jihočechy volil individuální zakončení a bekhendem minul.

28:10

Po vhazování musel řešit Halmoši ošemetnou situaci, ale i s pomocí obránců problémy vyřešil.

27:13

A je tu to, o čem jsem mluvil. Domácí z dlouhého tlaku nevytěžili třetí branku, a tak přišel trest. Při přesilovce Motor ještě odrazil nájezd Jakuba Marka, na dorážku ZBYŇKA HRDELA však už byl krátký i Halmoši. Asistence: Jakub Marek.

26:57

Antonín Melka (CEB) – 2 minuty za hákování. Beroun trochu otupil tlak soupeře a nyní může snížit při přesilovce.

26:24

Jebavého pokus od modré čáry Halmoši zlikvidoval.

25:29

Domácí zaváhali při rozehrávce a Marek našel před Halmošim našel nekrytého Kubicu, jehož střelu domácí gólman skvěle kryl.

24:34

Jihočeský zámek trvá. Teď Posmyk nahazoval kotouč na branku z rohu kluziště, ale hostující brankář byl pozorný.

23:46

Motor nadále tlačí na svého soka, který se osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění.

23:05

Po Prokopově dělovce od modré bylo před Šimbochem hodně rušno, ale Medvědi všechno zvládli.

22:52

Kuchejda objel branku a krátce po hvizdu rozhodčího dotlačil kotouč do sítě, ale sudí Blecha rozpažil, přestože se to domácímu forvardovi nelíbí.

21:58

I když se to Prokopovi nelíbí, tak se píská ofsajd.

21:32

Kotalíkova dělovka se zastavila až o zadní mantinel.

21:02

Beroun vyhazuje přes všechny čáry,

20:39

Kotel už znovu fandí naplno. Důvodem bojkotu bylo, že pořadatelé odmítli pustit fanoušky, kteří si koupili lístek na stání do kotle, který už však druhou sezonu je posunut do sektoru D3, který je oficiálně na sezení.

20:01

První třetina je minulostí a Motor po ní vede 2:0. Vedení je to zcela zasloužené, jelikož Jihočeši byli po celý průběh úvodní dvacetiminutovka aktivnějším a lepším celkem a proměnili obě své větší šance. Beroun až na několik střel byl směrem dopředu bezzubý. Po závěrečném klaksonu začal fandit i domácí kotel a snad jsou jejich protesty u konce. Druhá perioda odstartuje v 18:21.

20:00

19:22

Teď už to platí i o svěřencích Radka Bělohlava.

19:05

Hosté jsou na ledě v pěti.

18:37

Motor jde při hře čtyři na čtyři do vedení 2:0. Kotalík zavezl kotouč do pásma, parádní přihrávkou přes brankou našel nekrytého LUKÁŠE CHMELÍŘE, jenž zametl kotouč do branky. Asistence: Aleš Kotalík a Jiří Moravec.

17:05

Jan Divíšek (BER) – 2 minuty za poražení. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

16:35

Ofsajd stopnul ofenzivu Medvědů.

16:16

Jebavého střela byla hodně nepříjemná, ale pohromou pro Motor neskončila a domácí vyhazují.

15:22

Antonín Melka (CEB) – 2 minuty za držení + 2 minuty za hákování. Beroun bude hrát přesilovku 4 minuty za dva fauly českobudějovického forvarda.

14:41

Chalupova přihrávka nenašla adresáta – icing.

13:11

Motor zatím jednoznačně přehrává svého soupeře, který se snad jednou nebo dvakrát dostal k přímému ohrožení Halmošiho, který se prozatím spíše nudí.

12:30

Icing Středočechů.

12:08

Šimboch si poradil s Posmykovo prudkou střelou od modré.

11:06

Skuhravý dvakrát vypálil, ale jednou netrefil prostor mezi třemi tyčemi a podruhé pouze vyprášil betony hostujícího brankáře.

10:53

Domácí kotel zatím z neznámých důvodů bojkotuje průběh duelu a v aréně panuje neobvyklý klid. O změnu tohoto stavu se pokoušejí různé skupinky, ale kotel zatím stále mlčí.

10:11

Hosté jsou pod tlakem a osvobozují se pouze za cenu zakázaného uvolnění.

09:28

Jihočeši krátce po skončení přesilovky otevírají skóre. Šperger se pokusil objet branku, ale neuspěl. Zkusil to tedy z druhé strany, kde před brankou našel volného MARKA VANIŠE, který prostřelil Šimbocha. Asistence: Zdeněk Šperger.

09:23

Medvědi jsou v plném počtu.

08:45

Kotalíkovu střelu tečoval Kříž jen těsně vedle tyče.

07:45

Moravec je na ledě, domácí mají další přesilovku.

07:23

Jakub Marek (BER) – 2 minuty za vysokou hůl. Bude se hrát 22 vteřin 4 na 4, pak začne přesilovka Motoru.

06:45

Po Chalupově střele od modré bylo před Halmošim hodně rušno, ale domácí se ubránili.

05:58

Beroun je kompletní.

05:45

Jiří Moravec (CEB) – 2 minuty za nedovolené bránění. Síly na ledě se na třináct vteřin srovnají.

05:20

Posmyk to zkoušel dvakrát z podobné pozice, ale ani jednou neuspěl.

04:50

Beroun je ve čtyřech.

04:34

Novákovu střelu Šimboch vyráží a hosté se osvobozují.

03:58

Vladislav Kubeš (BER) – 2 minuty za krosček. Hostující hráč zbytečně dohrál domácího brankáře a nabídl domácím 52 vteřin trvající přesilovku pět na tři.

03:28

Beroun je ve čtyřech, Motor ani nevystřelil při dvojnásobné početní výhodě.

03:10

Hosté vyhazují do středního pásma.

02:50

Jan Látal (BER) – 2 minuty za držení hole. 38 vteřin přesilovky pět na tři pro Motor.

02:09

Kotouč zůstal pod Špergrem v rohu kluziště, vhazovat se bude po pravici berounského brankáře.

01:39

Posmykovu střelu vyráží Šimboch.

01:28

David Sklenička (BER) – 2 minuty za krosček. Motor má k dispozici první početní výhodu.

00:01

Oba celky jsou již na ledě.

HC Motor České Budějovice: Halmoši (Kůdela) – J, Novák, Kříž, Posmyk, Moravec, Prokop, Boháč, Pavlíček, Chmelíř – Kotalík, Melka, Skuhravý – Pitule, Šachl, Kuchejda – Ferebauer, Vaniš, Šperger – Ondřej, Třetina, Švec.

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Jebavý, Látal, Gutwald, Chalupa, Kužel, Sklenička – Marek, Kubica, Hrdel – J. Divíšek, Stromko, Ondráček – Jonáš, Kubeš, T. Půlpán – A. Půlpán, Malý, Babka.

Rozhodčí: Blecha – Kreuzer, Polonyi.
Motor nadále není v ideální pohodě a vítězí prakticky jen doma. V tabulce jsou Jihočeši až devátí. "K dispozici nám nebudou mladí hráči Pašek a Prokeš, kteří odjeli na reprezentační sraz. Stejně tak měl s národním týmem jet i Luboš Rob, ale ten je na marodce. Zranění se zatím nelepší Vráblíkovi. Povolali jsme tedy z Plzně Boháče a Pituleho a k dispozici budeme mít z Jindřichova Hradce i zkušeného Špergera. O tom, jak moc potřebujeme a chceme i kvůli divákům vyhrát, není třeba dlouhosáhle mluvit," hovoří k utkání kouč Motoru Radek Bělohlav.
Beroun po fantastickém úvodu začíná ztrácet dech a v tabulce klesl na 5. místo s jednatřiceti body. Svěřenci Petra Nováka v úvody sezony v největším laufu porazili i Motor. Otázkou je, jakou brankářskou dvojici Medvědi na jih přivezou, nejvíce zápasů odchytal mladík Šimboch, v šesti zápasech pak naskočila kladenská extraligová dvojka Cikánek. A v posledním kole se dokonce postavil do berounské brány zkušený Adam Svoboda ze Slavie. Beroun odehrál venku devět zápasů a jen dvakrát si neodnesl ze střetnutí ani bod!
Vítejte u sledování online přenosu z 19. kola I. ligy mezi českobudějovickým Motorem a berounskými Medvědy. Duel startuje ve středu v 17.30 v Budvar aréně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

6:2

Góly a asistencie: 10. Vaniš (Šperger), 19. Chmelíř (Kotalík, Moravec), 30. Šachl (Pitule), 57. Skuhravý, 57. Ondřej (Kuchejda, Šachl), 58. Chmelíř (Melka) – 28. Hrdel (Marek), 54. Stromko (Kubica)

Banes Motor České Budějovice: Halmoši (Kůdela) – J. Novák, Kříž, Posmyk, Moravec, Prokop, Boháč, Pavlíček, Chmelíř – Kotalík, Melka, Skuhravý – Pitule, Šachl, Kuchejda – Ferebauer, Vaniš, Šperger – Ondřej, Třetina, Švec.

Rozhodca: Blecha – Kreuzer, Polonyi