06.11.2013, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Jan Prošek cz

Fortuna: 2.3 3.8 2.57

59:42

Ottawa právě vstřelila branku!

ERIK KARLSSON se nakonec gólově prosadil. Michálek našel Spezzu, který vyslal do brejku ERIKA KARSSONA. Hostující hráč trefil prázdnou branku. Asistence: Jason Spezza, Milan Michalek.

54:24

Třetí bitka v dnešním zápase. Neil vs. Prout. Oba borci inkasovali Kromě úderů také pětiminutový trest za bitku. Navíc hostující Mika Zibanejad dvě minuty za nedovolené bránění. Domácí hrají přesilovou hru pět na čtyři.

53:55

Domácí měli šance na vyrovnání, ale nevyužili je, a tak přišel trest. Rychlou střelou se z kruhu prosadil CHRIS NEIL. Do gólové pozice ho dostala pěkná souhra se spoluhráči. Asistence: Jason Spezza, Eric Gryba.

49:45

Vyloučen domácí Dubinsky na dvě minuty za nedovolené bránění.

46:21

Za bitku vyloučení Boll a Neil. Oba dostávají shodný trest – 5 minut za bitku.

42:02

Columbus právě vstřelil branku!

Přesilová hra využita. Po akci, do které se aktivně zapojila celá formace Columbusu RJ UMBERGER využil přesné přihrávky od Tjutina. Blue Jackets snižují stav zápasu na 1:2. Asistence: Fedor Tjutin, Brandon Dubinsky.

41:27

Vyloučen hostující Erik Karlsson na dvě minuty za sekání.

37:35

Vyloučen domácí Jack Johnson, dvě minuty nedovolená hra loktem.

24:59

Vyloučen domácí Jack Johnson na dvě minuty za krosček.

21:40

Vyloučen domácí RJ Umberger na dvě minuty za hákování.

20:39

Krátce po vhazování se do sebe pustili Mackenzie a Murray. Oba vyfasovali pět minut za bitku. Zcela správné rozhodnutí sudích.

19:55

Parádní akcí zakončili hosté první třetinu. Turris zavezl kotouč do útočného pásma, vystřelil. Puk se dostal Ryanovi, který ho dostal za branku, kde obehrál protihráče a naservíroval touš na hůl CLARKE MACARTHURA, který střelou bez přípravy prostřelil McElhinneye. Asistence: Bobby Ryan, Kyle Turris.

16:55

Domácí mají šanci na vyrovnání. Vyloučen hostující Matt Kassian na dvě minuty za podražení.

14:51

Domácí brankář situaci podcenil. Nejednalo se ani o střelu přes obránce. ERIK KARLSSON vybojoval puk v neutrální zóně, vybruslil si do oblasti horní části kruhu a střelou švihem opravil skóre dnešního zápasu. Domácí obrana nezareagovala včas. Samostatně.

11:52

Vyloučen hostující Zack Smith na dvě minuty za podražení.

02:08

Za bitku vyloučeni domácí Jared Boll a hostující Matt Kassian. Oba dostali pětiminutový trest.

1:4

Góly a asistencie: 43. Umberger (Tjutin, Dubinsky) – 15. Karlsson, 20. MacArthur (Ryan, Turris), 54. Neil (Spezza, Gryba), 60. Karlsson (Spezza, Michálek)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij, McElhinney – Nikitin, Johnson, Wisniewsky, Murray, Prout, Tjutin, Savard – Gáborík, Atkinson, Comeau, Dubinsky, Umberger, Johansen, Mackenzie, Jenner, Chaput, Boll, Anisimov, Collins, Letestu, Foligno

Ottawa Senators: Anderson, Lehner – Cowen, Methot, Phillips, Wiercioch, Gryba, Karlsson, Borowiecki, Corvo – Ryan, Turris, Michálek, Greening, Smith, Macarthur, Spezza, Niel, Kassian, Grant, Conacher, Zibanejad

Rozhodca: Sutherland, Hebert – Driscoll, Pancich

Diváci: 13 122