po s.n. (2:1) (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)

06.11.2013, 03:00 • Jobing.com Arena, Glendale • Martin Dvořák cz

Fortuna: 2.35 3.8 2.51

V samostatných nájezdech zvítězil tým Phoenix Coyotes.
Henriku Sedinovi "utekl" puk z hokejky, totálně zpackaný nájezd, Smith se raduje, domácí vítězí, autorem rozhodujícího nájezdu je ANTOINE VERMETTE. Bez asistence.

Ano, blafák do bekhendu, Luongo "šel" na druhou stranu a puk končí v bráně.

I Burrows za Canucks dává svůj nájezd, parádní střela nad lapačku Smitha.

Dává gól! Radim Vrbata překonává Luonga parádním blafákem, kterým si položil Luonga.

50:43

Poměrně dlouho držela šestice hostujících hráčů bránící pětici domácích před brankou Coyotes, až nyní rozhodčí přerušují hru a vylučují. Na trestnou lavici usedá Martin Hanzal za hákování, přesilová hra pro Canucks.

39:12

Higgins zbízka doráží, Smith v součinnosti s Kleslou celou situaci zvládá.

39:03

Zmatené střídání Coyotes, kdy na led naráz naskočilo mnohem víc hráčů, než bylo možné, má za následek zbytečné vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě, hosté dohrají druhou třetinu s výhodou přesilové hry.

37:39

Phoenix právě vstřelil branku!
Už to vypadalo, že Canucks dokonale na ledě vládnou, jenže kapitán domácího týmu SHANE DOAN napřáhl na levé straně, po přihrávce Yandleho od modré a přesnou střelou překonává Luonga. Asistence: Keith Yandle, David Moss.

27:31

Phoenix bude mít šanci vyrovnat, na trestnou lavici putuje Kassian, přesilová hra Coyotes.

24:15

Vancouver právě vstřelil branku!
Bleskově využitá přesilová hra! Henrik Sedin nachází na modré RYANA KESLERA, který se do puku "opřel" z voleje a přesnou přízemní střelou překonává Smitha. Asistence: Henrik Sedin, Daniel Sedin.

23:48

Vermette sedí na trestné lavici, to je přesilová hra pro Canucks.

20:25

A stejně jako se domácím povedl vstup do první třetiny, i hosté se v úvodu druhé třetiny radují z gólu, když se prosazuje střelou od modré DAN HAMHUIS. Asistence: Mike Santorelli.

05:25

Další přesilová hra pro Coyotes, Kesler za sekání dostává dvě minuty.

02:21

Vylučuje se, na trestnou lavici putuje kapitán Canucks, Henrik Sedin, domácí si zahrají přesilovou hru.

01:15

A hned z první střely domácí dokázali skórovat, Luonga překonává tečí, po střele Martina Hanzala z levé strany, RADIM VRBATA a domácí vedou 1:0. Asistence: Martin Hanzal.

3:2

Góly a asistencie: 2. Vrbata (Hanzal), 38. Doan (Yandle, Moss), rozh. náj. Vermette – 21. Hamhuis (Santorelli), 25. Kesler (H. Sedin, D. Sedin)

Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Morris, Yandle, Ekman-Larsson, Stone, Z. Michálek, Klesla – Doan, Hanzal, Vrbata – Klinkhammer, Vermette, Boedker – Korpikoski, Ribeiro, Moss – Bissonnette, Chipchura, Szwarz

Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Edler, Garrison, Hamhuis, Tanev, Stanton, Bieksa – D. Sedin, H. Sedin, Kesler – Higgins, Santorelli, Burrows – Archibald, Richardson, Kassian – Sestito, Welsh, Dalpe

Rozhodca: Charron, Pollock – Murchison, Miller

Diváci: 13 459