MONACObet liga

FK Spišská Nová Ves – Partizán Bardejov

1:1

koniec (0:1)

08.08.2015, 17:00 • Mestský štadión Sp. N. Ves • 2. kolo • Miroslav Revaj, Tomáš Podávka

: 3.6 3.6 1.95

Bardejov môže určite mrzieť, že dnes len remizoval, pretože v prvom polčase bol jasne lepším mužstvom, ale domáci to nevzdali a v druhom polčase sa hosťom v hre vyrovnali a strelili aj vyrovnávajúci gól.
Ja sa s Vami lúčim a teším sa na ďalšie prenosy zo Spišskej Novej Vsi. (18:52:31)

90+3

90+3

Domáci z priameho kopu trafili len do múru a zápas sa tak skončí remízou.

90+2

Žltú kartu dostáva Palša (Partizán Bardejov).

90+2

Rozhodca píska faul pred šestnástkou a domáci môžu nakoniec rozhodnúť ešte o víťazstve.

90+1

Domáci, zdá sa, že sú s bodom spokojní, pretože do útoku sa veľmi nehrnú.

90

V druhom polčase sa nadstavujú dve minúty.

90

Center domácich pokryl hosťujúci brankár a začala sa nám posledná minúta riadneho hracieho času.

87

Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Macej, prichádza Jacko.

87

Hostia z Bardejova zakončili rohový kop hlavičkou, ale rozhodca odpískal útočný faul.

86

Domáci sú momentálne bezzubí, čo sa týka útoku, no v obrane to zatiaľ zvládajú veľmi dobre.

85

Domáci vysoko napádali rozohrávku Bardejova, ktorí mali menšie problémy, ale nakoniec to zvládli.

84

Zápas sa nám poriadne kúskuje a viacej sa nehraje ako hraje futbal.

83

Za reči dostáva žltú kartu Kamil Zekucia.

82

Striedanie v tíme FK Spišská Nová Ves: z ihriska odchádza Kováč, prichádza Vantroba.

81

Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Milunovič, prichádza Kolibab.
Dnešné stretnutie sleduje 1118 divákov.

80

Tomáš Čekovský sa nepresadil v útoku proti dvojici hostí, ktorá si dali pozor na tohto veľmi dobrého útočníka.