2 Zákroky brankárov 1
0 Výkopy 0
15 Fauly 21
2 Žlté karty 4
Druhý polčas nám priniesol úplne iný priebeh ako polčas prvý, atraktívny zápas s veľkým množstvom gólov a gólových príležitostí. Najprv otvoril skóre zápasu v 49. minúte Trigueros aby následne o tri minúty nato rozhodol o zápase Bakambru, keď obaja sa presadili po výborných zakončeniach z vnútra pokutového územia. Súper dokázal korigovať priebežný stav zápasu v 75. minúte, keď sa presadil Rico, bodku za zápasom ale dali hostia v nadstavenom čase, prestrelil brankára domácich ešte Samuel a upravil stav zápasu na konečných 3:1 pre hostí.

90+4

90+2

90+2. SAMUEL - 1:3

90+2

Villarreal dal gól! SAMUEL sa dostal k odrazenej lopte v pokutovom území a nekompromisnou strelou prestrelil brankára domáceho tímu a rozhoduje dnešný zápas.

90+1

Rene Krhin (Granada) vyslal nepríjemnú strelu z hranice pokutového územia, ktorá skončila tesne vedľa ľavej žrde brány hostí.

90+1

Žltú kartu dostáva Alphonse Aréola (Villarreal CF).

90

Ruben Rochina (Granada) vyslal center do pokutového územia, ktorý bol ale nepresný.

90

Isaac Success (Granada) vybojoval pre svoj tím, po centri do pokutového územia rohový kop.

89

Ruben Rochina (Granada) sa dostal do zakončenia, jeho strelecký pokus z hranice pokutového územia, skončil tesne vedľa ľavej tyčky brány súpera.

88

Dnešné stretnutie sleduje 13 954 divákov.

87

Adrian (Villarreal) sa skúšal proti obrane domácich presadiť individuálne to sa mu ale nepodarilo, obrana súpera ho o loptu pripravila.

86

Denis Suarez (Villarreal) vyslal center z rohového kopu, s ktorým si obrana súpera dokázala poradiť.

85

Adrian (Villarreal) sa dostal do zakončenia, jeho strela z vnútra pokutového územia končí, ale na výbornom zákroku brankára. Nasleduje rohový kop.

84

Denis Suarez (Villarreal) vyslal center z rohu, pri ktorom bol ako prvý jeden z brániacich hráčov.

83

Samuel (Villarreal) dokázal vybojovať rohový kop, po svojom individuálnom prieniku do pokutovéh územia domácich .