Európska liga

Girondins Bordeaux – Liverpool FC

1:1

koniec (0:0)

17.09.2015, 19:00 • Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux • 1 • Skupina B • Lukáš Rastislav Ovšonka

Fortuna: 2.7 3.1 2.7

Skončil sa teda zápas Európskej ligy medzi Girondins Bordeaux a FC Liverpool. Hostia viedli od 66. minúty zásluhou Lallana, no domáci vyrovnali v 81. minúte gólom Jussieho. My vám pre dnešok ďakujeme za pozornosť a veríme, že nášmu portálu Onlajny.eu i naďalej zachováte svoju priazeň. Dobrú noc. (20:53:39)

90+3

90+2

Bordeaux sa ešte v závere zápasu snaží niečo vymyslieť, ale už sa to zrejme nepodarí.

90+1

Nadstavovať sa budú 3 minúty.

90

Končí sa riadny hrací čas a práve v jeho závere zaujímavo zakrútil loptu z rohu Rolán, Mignolet však bol pripravený.

88

Šanca Liverpoolu, z veľkého uhla sa k strele dostal striedajúci Brannagan, ale lopta mu vôbec nesadlo a tak Carasso nemusel zasahovať.

86

Striedanie v tíme Girondins Bordeaux: z ihriska odchádza Milan Gajić, prichádza Frédéric Guilbert.

85

Moreno napriahol z veľkej diaľky, no našiel len pripraveného Carrasa.

82

Osem minút do konca riadneho hracieho času a začíname prakticky od začiatku.

81

81. JUSSIÊ - 1:1

81

Bordeaux dalo gól! Percentuálne držanie bolo ale v tomto momente hosťom absolútne nanič, pretože JUSSIE sa dostal v šestnástke k loptu a bombou nedal šancu Mignoletovi.

80

Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Jordan Rossiter, prichádza Cameron Brannagan.

79

V druhom polčase je už držanie lopty v prospech Liverpoolu, aktuálne je to 47% ku 53%.