Tottenham Hotspur – FK Karabach

3:1

koniec (2:1)

17.09.2015, 21:05 • White Hart Lane, London • 1 • Skupina J • Patrik Ondrovič

Je za nami prvé stretnutie skupiny J, v ktorom si merali sily Tottenham Hotspur – FK Karabach. Celky nastúpili do druhého polčasu za stavu 2:1. V druhom polčase sme sa dočlai len jediného gólu, o ktorý sa postaral smoliar Lamela. Tomu sa konečne podarilo vyhnúť ofsajdu, netrafiť tyč a vsietiť gól. Favorit tak potvrdil rolu favorita a Karabach sa síce nebezpečne ale bez šance díval.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prejem príjemný zvyšok dňa. (22:57:28)

90+3

90+3

Skúšal to aj Alli, no ani tento futbalista nedostal loptu v závere zápasu za chrbát gólmana Karabachu.

90+2

Winksova kolmica na Lamelu bola pridlhá. Gól s najväčšou pravdepodobnosťou neuvidíme ani na jednej strane.

90+1

Rohový kop nepriniesol ani gól na 3:2. Tottenham sa oslobodil a my už smerujeme rýchly protiútok.

90+1

Žltú kartu dostáva Míchel (FK Karabach).

90+1

Nadstavujú sa +3 minúty.

90

V závere polčasu uvidíme ešte rohový kop Karabachu po Reynaldovom snažení a následnom zblokovanom centri.

88

3:1. Pochybujem, že Karabach výkonom aký vidíme v druhom polčase dokáže zmeniť stav.

87

Nervy pracujú a rozdávajú sa ďalšie žlté karty. Na domácej strane ju vidí Alli a za hostí Sadiqov.

86

86. Érik LAMELA - 3:1

86

Tottenham dal gól!
ÉRIKOVI LAMELOVI sa to konečne a dá sa povedať, že zaslúžene podarilo. Tentokrát sa po Kaneovej kolmici nejednalo o ofsajd a Lamela tak mohol poľahky prelobovať gólmana Karabachu.

85

Žltá karta aj pre nedočkavého Šehića.

84

Tak v závere druhého polčasu vidíme dve žlté karty za nejaké tie postrkovačky. Jednu vidí domáci Lamela a druhú Medvedev.

83

Na opačnej strane to bol Armenteros. Ten nie moc razantne zakončil. Lopta nenašla priestor medzi troma žrďami.

82

Lamelova kľučka a následné zakončenie bolo úplne zbytočné. Stredový hráč Tottenhamu sa nachádzal v tesnom ofsajde.

81

Harry Kane poslal do šance Roseho. Ten nečakane takmer od rohovej zastávky krížne vypálil a treba podotknúť, že jeho strele chýbali len centimetre.

80

Do konca riadnej hracej doby ostáva niečo menej ako 10 minút a Karabach má pred sebou ťažkú úlohu.

80

Striedanie v tíme FK Karabach: z ihriska odchádza Dani Quintana, prichádza Míchel.
Striedanie v tíme FK Karabach: z ihriska odchádza Afran Ismajilov, prichádza Alharbi El Jadeyaoui.

79

Posledné minútky je to skôr futbalová nuda. Cýba tomu to správne korenie v podobe strely/gólu.