3:0

koniec (2:0)

22.09.2015, 19:00 • Tomáš Podávka

: 2.4 3.5 3.2

Zápas v Zlatých Moravciach sa skončil a Zlaté Moravce v druhom polčase len kontrolovali hru, aj keď Senica zlepšila svoj výkon, ale gól napokon nestrelila. Vion v nadstavenom čase ešte pridal tretí zásah a so Senicou si poradil hladko 3:0.
Ja Vám ďakujem za pozornosť a teším sa na ďalšie prenosy. (20:51:23)

90+4

90+1

Zlaté Moravce dali gól!

Tawamba dostal výbornu prihrávku za obranu a s loptou sa veľmi nemaznal a výbornou strelou takmer prekonal Junasa, ale ten loptu ešte vyrazil priamo na nohu ALENA PLOJA a ten tretím gólom definitívne rozhodol o zisku troch bodov pre svoj celok.

90+1

Veľmi nepresná strela Jána Kalabišku skončila asi 4-5 metrov nad bránou Vionu.

90+1

Budeme svedkami ešte troch minút navyše v tomto zápase.

90

Ploj udržal loptu pri rohovej zastávke a získal ďalšie dôležité sekundy pre svoj tím.

89

V predposlednej minúte riadneho hracieho času budeme svedkami rohového kopu Senice.

87

Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Marin Glavaš, prichádza Alen Ploj.

85

Žltú kartu dostáva Toni Tipurić (FC ViOn Zlaté Moravce).

85

Žltú kartu dostáva Ivan Hladík (FK Senica).

84

Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Marko Perišić, prichádza Stefan Cebara.

84

Kalabiška nedoskočil a nedočiahol na loptu pred domácou bránou a ani z tohto nebude kontaktný gól v sieti Vionu.

83

Už len sedem minút ostáva hosťom zo Senice na to, aby davkrát prekonali domáceho brankára a vybojovali si aspoň jeden bodík, ale zatiaľ tomu nič nenasvedčuje, aby sa to malo stať.

81

Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Denis Ventúra, prichádza Ivan Hladík.

80

Vion výborne teraz udržal loptu ďaleko od svojej brány a nazbieral niekoľko veľmi cenných minút.

79

Vion Zlaté Moravce po dlhej dobe kombinuje loptu na polovici Senice a to im len a len vyhovuje v týchto chvíľach.

77

Senica svoju hru jednoznačne zlepšila a v posledných minútach sú nonstop usadení pred šestnástkou Vionu, ale k streleckým pokusom sa zatiaľ nedostávajú.

76

Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Dejan Školnik, prichádza Josip Krznarić.