Leicester City – West Ham United

2:1

koniec po predl. (1:1)

22.09.2015, 20:45 • King Power Stadium, Leicester • 3. kolo • Martin Pešout cz

Andy King prvním gólem v sezóně poslal Leicester do dalšího kola Capital One Cupu! Zápas dospěl až do prodloužení, ve kterém se trefil právě King v 116. minutě. Leicester měl více gólových příležitostí a postup si zasloužil. (23:18:55)

120+2

120+1

Moses se dopustil útočného faulu, když v hlavičkovm souboji atakoval gólmana Schwarzera.

120

Sudí nastavuje v prodloužení ještě dvě minuty!

119

Hostující Reid pálil těsně nad!

118

West Ham vrhá všechny síly do útoku. Už není na co čekat!

117

Leicester je nyní už velmi blízko postupu, stadion bouří!

116

116. Andy KING - 2:1

116

Leicester právě vstřelil branku!
ANDY KING si naběhl na centr Fuchse a nechytatelnou hlavičkou poslal Leicester do vedení – 2:1 !

114

West Ham měl nyní velké šance, ale ndokázal rozhodnout!

113

Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Obiang, přichází Reid.
Střet brankáře Adriána s jedním ze soupeřů, který si naskakoval na vysoký centr od svých spoluhráčů.

112

Domácí trenér dokonce rozmýšlí koho postaví na případné pokutové kopy.

110

Domácí jsou ve druhém poločase aktivnějším týmem, ale znovu veškeré šance končí pouze u Adriána.