Anglická Premier League

Newcastle United – Chelsea FC

2:2

koniec (1:0)

26.09.2015, 18:30 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • 7. kolo • Filip Koleňák

Fortuna: 5.7 3.8 1.63

Prajem príjemný zvyšok večera. (20:29:07)
1 Žlté karty 2
Chelsea FC predviedla strhujúci výkon v druhom polčase vďaka, ktorému si aj napriek tomu, že prehrávala už 2:0 pripísala na svoje konto bod za remízu 1:1 a mohla aj tri body, keby Ramirez využije svoju šnacu v 89. minúte. Takže zápas naštartoval gólom v 42. minúte Peréz a v 60 minúte už vyhrávali domáci 2:0, ale prišli chvíle hostí, keď sa najprv presadil Ramirez a v závere zápasu zachránil hosťom bod gólom Willian. Remíza je zaslúženým výsledkom pre oba tímy, videli sme pekný ofenzívny futbal, vynikajúcu reklamu futbalu.

90+8

90+7

Žltú kartu dostáva Pedro (Chelsea FC).

90+6

Siem De Jong (Newcastle United) je už v poriadku a v zápase bude pokračovať.

90+5

Ayoze Perez (Newcastle United) rozohral rohový kop len nakrátko.

90+4

Siem De Jong (Newcastle United) bude potrebovať opateru lekárov, vyzerá byť zranený.

90+3

Gabriel Obertan (Newcastle United) nedokázal vyzrieť na obranu súpera, ale vybojoval aspoň rohový kop pre svoj tím.

90+2

Striedanie v tíme Newcastle United: z ihriska odchádza Moussa Sissoko, prichádza Siem de Jong.

90+1

Chelsea predvádza drtivý tlak na bránu súpera.

90

Rozhodca pridá zápasu ešte 4 minúty.

89

Chelsea FC takmer zvrátila priebeh zápasu, keď Ramires (Chelsea) výborne naskočil na center do pokutového územia a vyslal pokus hlavou, ktorý brankár po čarovnom zákroku vytlačil na roh.

87

Chelsea dala gól!
WILLIAN striela vyrovnávajúci gól, keď sa dokázal presadiť proti obrane súpera a prekonal brankára domácich.

85

Striedanie v tíme Newcastle United: z ihriska odchádza Aleksandar Mitrović, prichádza Ivan Toney.

83

Pedro (Chelsea) dostal prihrávku do pokutového územia a vyslal strelu, ktorá skončila veľmi nepresne.

82

Mohlo byť vyrovnané ! Eden Hazard (Chelsea) sa dokázal presadiť proti obrane súpera a vyslal strelu, ktorá by zrejme skončila v bránke, v poslednej chvíli ju zablokoval obránca súpera.

79

RAMIRES konečne odkial nešťastie Chelsea FC v tomto zápase, keď strelou zo strednej vzdialenosti do ľavého horného rohu prekonal brankára súpera.