Liga majstrov

Manchester United – VfL Wolfsburg

2:1

koniec (1:1)

30.09.2015, 20:45 • Old Trafford, Manchester • 2 • Skupina B • Tomáš Lengyel (@TomiLengy)

Fortuna: 1.73 3.8 4.95

Manchester United zvládol druhý zápas skupinovej fázy a napravil si chuť po neočakávanej prehre v Eindhovene. Červení diabli síce prehrávali od štvrtej minúty po góle Caligiuriho, no potom boli lepším tímom a duel zaslúžene otočili. Postaral sa o to najmä Juan Mata, ktorý najprv vyrovnal a potom prihral na rozhodujúci presný zásah Smallingovi. (22:37:04)

90+3

90+3

Benaglio rozohrával len na krátko s Naldom. Wolfsburg rýchlo prišiel o loptu.

90+2

Plynie druhá z troch nadstavených minút. Priamy kop Andeasa Pereiru skončil na múre hostí.

90+1

V nadstavenom čase sa domáci futbalisti vydali do útoku. Martial sa však nedostal k strele a jeho prihrávka na Pereiru nebola najlepšia.

90

Schürrle sa snažil odcentrovať cez Darmiana, ale trafil iba spomínaného Taliana a napokon sa lopta odrazila od nemeckého záložníka do autu.

89

Hráči Manchestru v týchto sekundách kontrolujú loptu a nepúšťajú Wolfsburg do tlaku.

87

87. Ricardo Rodríguez (WOF)

87

Priamy kop zahral opäť Ricardo Rodíguez. Tentoraz tvrdo vystrelil a poriadne natiahol brankára de Geu. Španiel napokon nemusel zasahovať.

86

Julian Draxler bol faulovaný pred šestnástkou. Nádejná pozícia pre nemecký tím.

85

Caligiuri si teraz nerozumel s Rodríguezom a prihral mu veľmi nepresne. Pri lopte sú domáci.

84

Ďalšiu štandardnú situáciu Wolfsburgu rozohral Rodríguez a ani v tomto prípade nebol úspešný.

83

Draxler dobre krútil loptu od rohovej zástavky. Na jeho center si naskakovali Dante i Bendtner, no nedostali sa ku koncovke.

82

Hostia zahrávali štandardku. Rodríguezov center bol však zblokovaný na roh.

81

Wolfsburg má v posledných minútach viac z hry, ale domáca obrana pracuje zodpovedne.

79

Ashley Young otáľal s vhadzovaním a rozhodca mu udelil žltú kartu za zdržovanie hry.

78

Julian Draxler predstavuje najväčšie nebezpečenstvo pre obranu domácich. Nemeckému mladíkovi však spoluhráči príliš nepomáhajú.

77

Striedanie v tíme VfL Wolfsburg: z ihriska odchádza Christian Träsch, prichádza Sebastian Jung.