Anglická Premier League

Newcastle United – Norwich City

6:2

koniec (3:2)

18.10.2015, 17:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • 9. kolo • Martin Platko

Fortuna: 2.5 3.3 2.77

86

86. Georginio WIJNALDUM - 6:2

86

Newcastle United dal gól!
Tak aj anglická liga sa tento víkend dočkala štvorgólového strelca. Stáva sa ním GEORGINIO WIJNALDUM, ktorý prekonal Ruddyho strelou zo strednej vzdialenosti.

66

66. Georginio WIJNALDUM - 5:2

66

Zo strany odcentroval Janmaat a jeho lopta našla krajana GEORGINIA WIJNALDUMA, ktorý strelil hlavou tretí gól v tomto zápase.

64

64. Aleksandar MITROVIĆ - 4:2

64

V tábore domácich môže opäť zavládnuť pokoj, keďže po rýchlej akcii sa presadil ALEKSANDAR MITROVIĆ, ktorého našiel perfektným pasom Sissoko.

34

34. Nathan REDMOND - 3:2

34

Norwich City dalo gól!
Zelenožltí rýchlo zareagovali a už je to opäť len o jeden gól. Centrovaná lopta Olssona našla pripraveného NATHANA REDMONDA a ten Elliotovi nedal nárok.

33

33. Ayoze PÉREZ - 3:1

33

Domáci odskakujú na rozdiel dvoch gólov ešte počas prvého polčasu. Na prvý krát to AOYZEMU PEREZOVI nevyšlo, ale z dorážky sa už dokázal presadiť.

26

26. Georginio WIJNALDUM - 2:1

26

V posledných minútach neboli domáci lepším tímom, ale napriek tomu sa opäť ujímajú vedenia. Sissoko našiel center GEORGINIA WIJNALDUMA a ten prekonal Ruddyho.

20

20. Dieumerci MBOKANI - 1:1

20

A je vyrovnané! Hostia dostali rýchlu odmenu za aktívnu hru, keď Olssonov center našiel pred bránkou DIEUMERCIHO MBOKANIHO, ktorý Elliota prekonal.

14

14. Georginio WIJNALDUM - 1:0

14

A máme tu prvý gól stretnutia! Lopta sa dostala k voľnému GEORGINIU WIJNALUDMOVI a ten bez problémov po zemi prekonal brankára Ruddyho.

6:2

Góly: 14. Wijnaldum, 26. Wijnaldum, 33. Ayoze Pérez, 64. A. Mitrović, 66. Wijnaldum, 86. Wijnaldum – 20. Mbokani, 34. Redmond

Karty:   6. Tioté (NEW) – 66. Dorrans (NRW)

Newcastle United: Elliot – Janmaat, Mbemba, Coloccini, P. Dummett (65. Haidara) – Colback, Tioté (46. Anita) – Moussa Sissoko, Wijnaldum, Ayoze Pérez – A. Mitrović (88. P. Cissé).
Náhradníci: Woodman – Anita, P. Cissé, S. de Jong, Lascelles, Haidara, Thauvin.

Norwich City: Ruddy – Whittaker, Martin, Bassong, M. Olsson (84. Jerome) – Dorrans (84. O'Neil), Tettey (62. Hoolahan) – Redmond, Howson, Brady – Mbokani.
Náhradníci: Rudd – Wisdom, Jerome, Hoolahan, Jarvis, O'Neil, R. Bennett.