2:1

koniec (2:0)

25.10.2015, 20:30 • Estadio Vicente Calderón (Madrid) • 9. kolo • Patrik Saloky

Fortuna: 1.58 3.8 6.8

Zápas v Madride sa skončil. Druhý polčas priniesol gól Alcácera z pokutového kopu, ktorým Valencia znížila na 1-2. Remízu však hráči Valencie nedokázali vybojovať, a tak sa po dnešnom zápase tešia z troch bodov domáci. Hlavný rozhodca udelil v dnešnom zápase 8 žltých kariet, po štyri na oboch stranách.
To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:24:39)

90+3

90+3

Gabi vidí žltú kartu po faule na Minu.

90+3

Prebieha posledná minúta nadstaveného času. Atlético sa dlho držalo na útočnej polovici, ale teraz je už lopta v strede ihriska.

90+2

Domáci zahrávali rohový kop, ktorý však nepriniesol žiadnu príležitosť, a po ňom nasleduje odkop od brány Valencie.

90+1

V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90

Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Valencia si vypracovala dobrú príležitosť, ale Mina z 13 metrov poslal loptu do stredu brány kde bol pripravený Oblak.

89

Hra sa presunula do stredu ihriska kde oba tímy bojujú o loptu.

88

Priamy kop hosťom nevyšiel a celá akcia sa končí útočným faulom Piattiho.

87

Correa vidí žltú kartu za faul na Piattiho tesne pred hranicou 16ky.

86

86.

86

Z rohového kopu si domáci nevypracovali žiadnu šancu, ale čo je podstatnejšie, ani protiútok Valencie nebol úspešný.

85

Po faule na Torresa zahrávali domáci priamy kop z 30 metrov, po ktorom prichádza kop rohový.

84

Gomes vidí žltú kartu po faule na Torresa.

84

Valencii už neostáva veľa času na vyrovnanie. Domáci kontrolujú hru, a nepúšťajú hostí do žiadnych príležitostí.