Anglický Ligový pohár

Hull City AFC – Leicester City

2:1

koniec po penal. (5:4) (0:0)

27.10.2015, 20:45 • The KC Stadium, Hull • Osemfinále • Lucie Rapantová (@rapalu22) cz

Fortuna: 2.69 3.3 2.5

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (23:29:38)
Hlavní rozhodčí Attwell ukončil dnešní utkání, jehož základní hrací doba skončila nerozhodně 0:0. Zápas šel pak do prodloužení, kde se nejprve trefil Mahrez, ale Hernandez dokázal vyrovnat na 1:1, a tak musely rozhodovat penalty. V penaltovém rozstřelu byl šťastnější domácí Hull City, který zvítězil a dostal se do dalšího kola ligového poháru. Hull si postup zaslouží, protože hlavně v prvním poločase dělal svému soupeři velké problémy. Zápas jako takový příliš nenadchl, ale ani nijak nezklamal.

V penaltovém rozstřelu zvítězil tým Hull City AFC.

Autorem vítězné branky je DAVID MEYLER.

5. séria 5:4

Těžkou úlohu měl před sebe David MEYLER, na kterém bylo to, jestli se i dál budou kopat penalty, nebo Hull postoupí do dalšího kola. MEYLER zahrál penaltu najisto a proměnil ji.

5. séria 4:4

Je srovnáno, přesně trefil i Jamie VARDY.

4. séria 4:3

Chuba AKPOM se nemýlil a Hull opět vede.

4. séria 3:3

Marcin WASILEWSKI proměňuje.

3. séria 3:2

Tom HUDDLESTONE posílá Hull opět do vedení. Krásná rána!

3. séria 2:2

Gokhan ILNER proměňuje.

2. séria 2:1

Shaun MALONEY proměňuje.

2. séria 1:1

Je srovnáno, Danny DRINKWATER se nemýlil!

1. séria 1:0

Tentokrát byl na řadě domácí Hull. Jako první za domácí tým šel Abel HERNANDEZ, který se nemýlil a přesnou trefou do rožku branky poslal Hull do vedení.

1. séria 0:0

První penaltu si vzal na starost Riyad MAHREZ, ale proměnit ji nedokázal. Gólman Jakupovic svůj tým podržel!

Střílení penalt začíná.

120

Druhé prodloužení skončilo.

120

Druhý poločas prodloužení bude nastaven o 1 minutu.

118

Albrighton hledal přihrávkou Vardyho, ale pozorný Dawson přihrávku vystihl a získal míč pro Hull.

113

Akpom se rozhodl pro střelu z 20 metrů, avšak brankář Schwarzer byl připraven a míč ukryl do své náruče.

110

Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Mohamed Diame, přichází David Meyler.