1:0

koniec (1:0)

01.11.2015, 11:00 • ZŠ Mozartova • 15. kolo • Jan Kousal cz

Fortuna: 1.44 4.2 3.67

Fotbalisté Jablonce udolali v dnešním zápase Juniorské ligy Hradec Králové 1:0. Jediný gól zápasu vstřelil ve 30. minutě z pokutového kopu David Breda. (12:50:55)

90

86

Nyní mohlo udeřit na druhé straně. Žembův měkký centr z levé strany našel úplně volného Bredu, ten ale z vyložené pozice trefil jen střed brány a Ordelt si tak připsal výborný zákrok

85

Nikým neatakovaný Zezula prošel až do vápna a měl dobrou střeleckou pozici na vyrovnání. Fendrich jeho přízemní pokus dokázal vyrazit!

82

Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Nesládek, přichází Šedý.

79

Houser dobře viděl Palatického náběh a středem hřiště mu prostrčil balón. Ten však zblízka na Ordelta nevyzrál.

72

Breda rozehrál přímý kop na Drozda, který ale neprostřelil obranou hráz Hradce.

65

Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Kuhn, přichází Nesládek.

64

Hosté přešli po zisku míče do rychlého protiútoku. Po kolmici Dědečka šel Zezula dokonce sám na Fendricha, domácí gólman však včas vyběhl a střelu hradeckého kapitána zneškodnil.

62

Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Kubista, přichází Houser.

57

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Šejvl, přichází Dědeček.

57

Kuhn šel po zaváhání hradecké defenzivy sám na bránu! Jabloneckému forvardovi se však míč zapletl mezi nohama a Ordelt tak zůstal bez práce.

55

Jablonec je také v úvodu druhé půle aktivnější. Breda rozehrál standardku na Bulíře, který byl však tísněný a nedokázal kvalitně zakončit.

53

Domácímu Bulířovi rána zpoza šestnáctky vůbec nevyšla. Míč šel vysoko nad.

49

Jakovlevův dobrý centr ve vápně jen těsně nezasáhl Kuhn.

46

Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Rys, přichází Skuhravý.

46

V prvním poločase byl lepším týmem domácí Jablonec. V 9. minutě ještě Breda mířil z přímého kopu jen do břevna, ale po půlhodině hry se stejný hráč postavil k exekuci pokutového kopu a ten s jistotou proměnil.

45

43

Jakovlevův přesný centr našel hlavu Bredy. Ten ale z penaltového puntíku zamířil nad.

38

Na obou stranách teď přibývají nepřesnosti.

34

Sluka se po přihrávce Zezuly snažil zakončit z otočky. Včas k němu však přistoupil stoper Tichý, který Slukův pokus zblokoval.

30

Jablonec právě vstřelil branku!
K míči se postavil DAVID BREDA, který tvrdou ranou nedal Ordeltovi šanci zasáhnout.

29

Václavek v pokutovém území fauloval Kuhna a sudí Franěk nařídil proti Hradci penaltu!

26

Balón se po rohu Jablonce odrazil k Bulířovi. Ten okamžitě vracel míč do šestnáctky, ovšem tam v dobré pozici promáchl Breda.

23

Pro Štuksův dobrý balón si došel brankář Fendrich.

22

Hradečtí budou po zásahu Tichého zahrávat rohový kop.

19

Přímý kop domácího Bredy nenašel nikoho v pokutovém území.

16

Zdržálek se zapomněl v ofsajdu a pokazil tak jednu z prvních útočných akcí hostí v zápase.

12

Domácí jsou v úvodu mnohem aktivnější než soupeř. Nyní Bulířovo zakončení z pravé strany pořádně protáhlo Ordelta v bráně Hradce.

9

K zahrání standardky se postavil David Breda, kterého od gólu dělily centimetry! Jeho střela totiž končí na břevně.

8

Kubista byl faulovaný a Severočeši tak budou zahrávat volný přímý kop z dobré pozice.

6

Další nebezpečná akce Jablonce. Palatický sklepl Žembův centr Bredovi, jehož následná tečovaná střela nadělala hostujícímu brankáři probémy.