2 Ofsajdy 1
3 Zákroky brankárov 4
11 Fauly 12
1 Žlté karty 2
V dnešnom zápase sme sledovali vyrovnané stretnutie, v ktorm nakoniec padli len dva góly ešte v prvom polčase. Na gól, ktorý strelil Lanzini v 30. minúte dokázali hostia odpovedať v 43. minúte, keď sa presadil Lukaku. V druhom polčase sme videli skôr boj na ihrisku ako nejaké pekné ofenzívne akcie a aj preto je konečný výsledok stretnutia nerozhodný 1:1.

90+6

90+5

Brendan Galloway (Everton) vyslal center do pokutového územia, ktorému chýbala presnosť.

90+3

Kevin Mirallas (Everton) skúšal prihrávkou za obranu nájsť spoluhráča ale lopty sa zmocnil len brankár.

90+1

Žltú kartu dostáva Mauro Zárate (West Ham United).

90+1

Rozhodca pridá zápasu ešte 5 minút.

90

Ross Barkley (Everton) vyslal center z priameho kopu, ktorý nespôsobil obrane súpera veľa práce.

89

Mauro Zarate (West Ham) sa dostal do zakončenia, jeho pokus smeroval do stredu brány a brankár ho úspešne kryl.

87

Striedanie v tíme West Ham United: z ihriska odchádza Andy Carroll, prichádza Nikica Jelavić.

87

Romelu Lukaku (Everton) sa ocitol v offside.

87

Andrew Carroll (West Ham) si pomohol pri spracovaní lopty rukou, k lopte sa dostane súper.

87

Romelu Lukaku (Everton) sa dostal do veľkej gólovej príležitosti, keď si výborne prebral loptu vo vnútri pokutového územia a vystrelil strelu, ktorá smerovala vedľa ľavej tyčky.

86

Mauro Zarate (West Ham) sa dostal do zakončenia, jeho pokus bol zablokovaný obráncom.

85

Carl Jenkinson (West Ham) sa predral cez obranu a vystrelil z hranice pokutového územia, jeho pokus pod brvno brankár dokázal pokryť.

84

James Tomkins (West Ham) s centrom do pokutového územia neuspel, obrana ho úspešne odvrátila.