MONACObet liga

ŠKF Sereď – TJ Iskra Borčice

1:0

koniec (1:0)

07.11.2015, 13:00 • Športový Futbalový štadión Sereď • Info o zmenách stavu (Miroslav Revaj)

Sereď dala gól!

V 28.minúte sa domáci tím ujíma vedenia 1:0! Kapitán domácich RICHARD HULÁK strieľa gól z priameho kopu.

27

V 27.minúte vidí hráč hostí Bagi červenú kartu! Borčice tak budú hrať v oslabení!

1

Informácie o priebehu zápasu môžu byť oneskorené, prípadne doplnené až po skončení zápasu! Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme!

ŠKF Sereď: Šálka – Mujkoš, Poluch, Tarek, Hutta, Loduha, Hulák(K), Bartoš, Orolín, Turčák, Djiby Ba
Náhradníci: Kopecký – Chynodarský, Kolorédy, Čertík, Meszlényi, Balážik, Čery

TJ Iskra Borčice: Penksa – Bašista, Púček, Augustini, Barčík, Le Giang, Plavšić, Kováč, Živčič, Siva(K), Bagi
Náhradníci: Preković – Decký, Gábor, Luhový, Mačina, Kuzma, Plavšić

Rozhodca: Marek Mastiš – Tomáš Mókoš, Marek Galo – Pavol Piatka.
Druhá najvyššia futbalová súťaž na Slovensku, ktorá nesie názov DOXXbet liga pokračuje svojim ďalším kolom, cez tento víkend sa odohrá jej 16.kolo. V skupine Západ v tomto kole na seba narazia ŠKF Sereď – TJ Iskra Borčice. Začiatok zápasu je naplánovaný na 13:00, v tomto on-line textovom prenose sa z neho dozviete zmeny stavu.

Tento zápas bude súbojom tímov z vrchnej časti tabuľky. Domáce mužstvo sa nachádza na 5.mieste s 23 bodmi. Hostia ako nováčik sú zatiaľ prekvapením a nachádzajú sa s 31 bodmi na prvom mieste a čoraz viac sa v ich tábore skloňuje slovo postup. Tento zápas sľubuje zaujímavý súboj o body, čaká nás pomerne vyrovnané stretnutie.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..