2:2

koniec (0:1)

10.12.2015, 19:00 • Nouveau Stade de Bordeaux • 6 • Skupina B • Róbert Michalec

Fortuna: 2.99 3.4 2.45

Zápas skončil remízou, ktorá bola zaslúžená. Hosťujúcemu trénerovi vyšlo striedanie hráčov, keď Ustinov prišiel v 75. minúte a už o minútu vyrovnával na konečných 2:2. Znamená to, že postupujúcimi z tejto skupiny Európskej Ligy sú FC Liverpool a FC Sion, Kazaň končí na treťom mieste a Bordeaux na poslednej štvrtej priečke.

Odomňa je to na dnes všetko prajem vám príjemný zvyšok večera a teším sa na vás pri ďalších športových prenosoch. (21:00:12)

90+5

90+5

Šancu rozhodnúť mal Soni! Zo šestnsátkového oblúka ale namieril nepresne.

90+4

Prior opäť s loptou v náručí, už sa nikam neponáhľa.

90+3

Domáci sa snažia vymyslieť niečo na polovici súpera, no v oslabení im to ide len ťažko.

90+1

Nadstavený čas je 5 minút.

90+1

Soni sa snažil zakončiť ale jeho pokus bol veľmi nepresný.

90

Prior chytá loptu do rukavíc a ukľudňuje situáciu.

89

V zápätí sa situácia opakuje.Hostia boli blízko ku gólu no z hranice 5 metrov nedokázali loptu dopraviť do siete!

89

Domáci kapitán odvracia na rohový kop.

88

Vylúčenie sa snaží využiť Kazaň na strhnutie víťazstva na svoju stranu.

87

Domáci budú po prísnej druhej žltej karte pre Guilberta dohrávať v oslabení.

86

86. Frédéric Guilbert (BOR)

86

Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Frédéric Guilbert (Girondins Bordeaux).

85

Delič padá v šestnástke, no píšťalka rozhodcu ostáva nemá. Následne prišlo akrobatické zakončenie hostí.

84

Prior odkopáva od brány po dravom prieniku po krídle zo strany hráčov Kazane.

83

Už už to vyzeralo na ďalšiu šancu domácich ale nakoniec žiadne nebezpečenstvo pre bránu Rusov nehrozilo.

83

Striedanie v tíme Girondins Bordeaux: z ihriska odchádza Diego Rolán, prichádza Enzo Crivelli.

81

Sme už v poslednej desťminútovke duelu a domáci chystajú posledné striedanie zatiaľ čo sa na trávniku zvíja Diego Rolán.

79

V druhom polčase sledujeme omnoho atraktívnejší futbal než v tom prvom , obe mužstvá sa bijú o víťazstvo.

77

Striedanie v tíme FC Rubin Kazaň: z ihriska odchádza Dinjar Biljaletdinov, prichádza Vladimir Ďaďun.

76

76. Vitalij Ustinov (RKZ)

76

FC Rubin Kazaň dal gól! Lopta sa dostala ku USTINOVOVI, ktorý sa pravdepodobne snažil pravdepodbne centrom hľadať spoluhráčov na vzdilenejšej žrdi, no jeho pokus napokon skončil za prekvapeným Priorom.

76

Hosťujúci kapitán končí tento duel na nosidlách.

75

Striedanie v tíme FC Rubin Kazaň: z ihriska odchádza Oleg Kuzmin, prichádza Vitalij Ustinov.

74

Kuzmin a Kiese Thien sa zrazili hlavami. Domáci futbalista to rozchodil, no kapitán hostí bude asi musieť striedať.

72

Striedanie v tíme Girondins Bordeaux: z ihriska odchádza Gaëtan Laborde, prichádza Wahbi Khazri.

71

Takmer prišla obrovská chyba v domácej obrane no situáciu v poseldnej chvíli zachránil Yambéré.

70

Laborde mal dobre našliapnuté na ľavej strane, no jeho center trafil iba brániaceho hráča.

69

Keď sme v prvom polčase chválili za aktivitu Vadu, teraz je najaktívnejším mužom na ihrisku jednoznačne Rolán.

67

Kazaň stále hrozí v druhom polčase hlavne po rýchlych protiútokoch, iniciatívu prebrali domáci.

66

Technická strela Deviča skončila tesne nad bránou Priora.

66

Kazaň má štandardku z hranice šestnástky.

64

Striedanie v tíme Girondins Bordeaux: z ihriska odchádza Abdou Traoré, prichádza Kévin Soni.

63

63. Diego Rolán (BOR)

63

Bordeaux dalo gól! Ozdoev napálil len do múru, k lopte sa dostal ROLÁN, ktorý naštartoval motory a vyrazil do protiútoku a nezastavil ho nik. Loptu z jeho kopačky zastavila až sieť za chrbtom Ryzhikova.

61

Prišiel ale ďalší brejk a ten zastavil Yambéré len za cenu karty.

60

Bordeaux je momentálne na koni a hráči Kazane majú problémy s bránením hráčov Francúzskeho tímu.

58

58. Gaëtan Laborde (BOR)

58

Bordeaux dalo gól! Boredeaux túto šancu aj využolo. Center prepadol až k nekrytému GAETANOVI LABORDOVI, ktorý vyrovnáva stav stretnutia.

57

Po faule na Rolána príležitosť pre Bourdeaux.

57

V týchto fázach hry to vyzerá, že Kazaň sa to rozhodla v druhom polčase hrať na brejky.

55

Domáci obranca predviedol ukážkový obranný zákrok sklzom a zabránil tak takmer istému gólu.

54

Žltú kartu vidí hráč hostí Nabiullin. Po centri Vadu zo štandardky a odrazenej lopte zakončoval Poundjé ale jeho strela letela mimo.

53

Bordeaux sa však aj napriek aktivite stále nevie dostať do gólovej príležitosti.

52

Kazaň má po návrate zo šatní značné problémy s aktívnou hrou domácich.

50

Rolán sa dostával do šance v pokutovom území, výborne ho však odstavil Kverkvelia.

49

Kazaň sa po ubránení nebezpečného útoku vydala dopredu, no prihrávka Kuzmina nebola taká ako si predstavoval a celá akcia stroskotala.

48

Aktívnejšie druhý polčas začali jednoznačne domáci.

47

Pokus o narážačku pred pokutovým územím bol zneškodnený obranou hostí.

46

Striedanie v tíme FC Rubin Kazaň: z ihriska odchádza Sjarhej Kisljak, prichádza Dinjar Biljaletdinov.

46

Škótsky rozhodca práve odštartoval druhé dejstvo, v ktorom sa domáci budú snážiť zvrátiť nepriaznivý výsledok.

46

Hráči už pomaly vychádzajú z útrob štadióna.
Po prvom polčase vedú hostia, ktorí boli miernym favoritom duelu jednogólovým rozdielom. O ich vedenie sa postaral Maksim Kadunikov, ktorý skóroval hlavou, po dobre zahratej štandardnej situácií hostí.

Druhý polčas začne približne o 20:01.

45+1

45+1

Rozhodca Beaton nadstavuje v prvom polčase ešte 60 sekúnd.

44

Hostia zahrávali štandardku, po ktorej hlavičkoval Traoré, lopta však nemala dobrú razanciu ani správny smer.

44

Na centorvanú loptu z ľavej strany si nabehol Maksim Kanunikov, jeho hlavička však mierila nad.

43

Kazaň momentálne trochu poľavila, vyzerá to ako by už ťakala na polčasovú prestávku.

41

Sledovali sme niekoľko vzdušných súbojov v strede ihriska.

40

Rolán peknou prihrávkou hľadal v pokutovom území nabiehajúceho Vadu, ten však už loptu nestihol zasiahnuť pred brankárom hostí.

39

Zdá sa, že domáci pochopili, že nemajú na čo čakať a ich aktívne napádanie vyústilo do žltého trestu pre hosťujúceho kapitána.

37

Po rohu sa lopta kade-ako odrážala až domáci vystrelili ale lopta smerovala ďaleko od brány.

36

Prišiel však rýchly protiútok, ktorý ale zastavil zákrok hosťujúceho obrancu nasleduje roh.

36

Kazaň momentálne kontroluje hru a drží loptu na svojich kopačkách.

34

Nebezpečne bol faulovaný domáci Traoré, rozhodca sa rozhodol, že tentoraz kartu nevytiahne.

33

33. Cédric Yambéré (BOR)

33

Z následného rohového kopu domáci nepohrozili.

33

Tečovanú strelu domácich, o ktorú sa postaral Yambéré Ryzhikov vytlačil len končekmi prstov!

31

31. Maxim Kanunnikov (RKZ)

31

FC Rubin Kazaň dal gól! Jeho faul bol po rýchlej rozohrávke centorvanej lopte a zakončení MAKSIMA KANUNNIKOVA potrestaný gólom! Hostia teda vedú.

30

Prvú žltú kartu v zápase vidí Guilbert.

29

Prior vyhodil dlhú loptu dopredu na Laborda, ktorý nahral Vadovi a ten vystrelil z ďiaľky. Ryzhikov jeho pokus ale bez problémov kryl.

28

Kazaň momentálne volí zdĺhavú rozohrávku a tak sa na ihrisku nič zaujímavé nedeje.

26

Vada zahrával aj ďalší priamy kop, jeho center prepadol do šestnástky, odkiaľ odvrátil hostia na roh, z ktorého ale Bordeaux nič nevyťažilo.

24

Jediný hráč z tábora domácich, ktorý sa snaží vymyslieť niečo smerom dopredu je Valentin Vada, no tentoraz ho zastavil hvizd rozhodcu.

22

Hráči Bordeaux momentálne nevedia kam skôr skočiť pri bránení útokov hostí.

21

Georgiev sa ocitol v obrovskej šanci, no výborným zákrokom mu ju zmaril mladík Prior v domácej bráne.

20

Domáci obrancovia riešia situáciu len dlhými odkopmi a tak dávajú hráčom Kazane priestor na ďalšie útoky.

19

Domáci sa objavujú na polovici súpera čoraz častejšie, no loptu vždy rýchlo stratia.

18

Hostia zahrávali rohový kop, no center trafil brániaceho hráča na prvej žrdi.

17

Ďalšia strela Bordeaux z hranice pokutového územia, no nemala o nič lepšie parametre než tá prvá.

16

Vada však trafil len múr. Kazani sa rysoval rýchly protiútok ale napokon z toho nič nebolo.

15

Teraz vybojoval zaujímavú štandardku svojim dravým prienikom Laborde.

14

V hre domácich chýba moment prekvapenia. To čo predvádzajú obranú hostí prekvapiť naozaj nemôže.

13

Našťastie to vyzerá, že kapitán Kazane bude v poriadku.

12

Na hracej ploche ostal po vzdušnom súboji hosťujúci kapitán Oleg Kuzmin.

11

Bordeaux sa dostalo k prvej strele, no Ryzhikov sa pri nej nezapotil.

10

Na polovici ihriska bol faulovaný tentoraz Diego Rolán.

9

Tlak Kazane končí až odpískaním útočného faulu.

8

Domáci sa zatiaľ nedostali ani len do blízkosti brány ruského celku.

7

Tieto momenty zápasu patria hosťom z Kazane, ktorí si vytvorili mierny tlak.

5

K odrazenej lopte sa v šestnástke dostal Georgiev, no pálil iba nad bránu.

5

V prvej veľkej šanci sa ocitol Ozdoev, no jeho strela z hranice šestnástky končí v náručí brankára Priora.

4

Sledujeme oťukávaciu fázu duelu, v ktorej ani jeden z tímov nechce urobiť chybu.

3

Ten ale letel z kopačky Kambolova vysoko nad bránu.

2

Kazaň sa snaží prísť na to ako prejsť cez obranu domácich. Môže to skúsiť cez priamy kop.

1

Rozohrávali hostia, no ich akcia končí autom domácich.

1

-2

Vyzerá to, že dnešný duel nebude mať žiadnu strhujúcu kulisu, tribúny sú s výnimkou sektoru za bránou takmer prázdne.

-5

Hráči už sú v tuneli a každú chvíľu prídu na hraciu plochu.

Girondins Bordeaux: Prior – Poko, Guilbert, Yambéré (K), Poundje – Maulun, Traoré,Vada – Rolán, Kiese Thelin, Laborde
Náhradníci: Carrasso (NB) – Contento, Sambissa, Kounde, Khazri, Soni, Crivelli
Tréner: Willy Sagnol

FC Rubin Kazaň: Ryzhikov – Nabiullin, Kambolov, Kverkvelia, Kuzmin (K) – Kislyak – Georgiev, Ozdoev – Carlos Eduardo, Devič, Kanunnikov
Náhradníci: Haghighi (NB) – Cotugno, Ustinov, Akhmetov, Batov, Bylialedinov, Dyadyun
Tréner: Valeri Chaly

Rozhodca: Beaton – Connor, Chambers.
Tento zápas na štadióne Nouveau Stade de Bordeaux povedie ako hlavný rozhodca Škót John Beaton. Na čiarach mu budú asistovať Francis Connor a Graham Chambers.

V úlohe štvrtého rozhodcu sa predstaví Douglas Potter a bránkovými rozhodcami pre dnešné stretnutie budú Brian Colvin a Donald Robertson.
Vitajte pri sledovaní zápasu Európskej Ligy v ktorom proti sebe nastúpia tímy Girondins Bordeaux a FC Rubin Kazaň.
Domácim patrí momentálne vo Francúzskej Ligue 1 až 12. miesto, keď dokázali zo 17-tich zápasov zvíťaziť iba 5-krát. Okrem toho si pripísali 6 remíz a 6 prehier.

Čo sa týka momentálnej formy z posledných siedmych zápasov má Francúzske mužstvo na konte 2 výhry, 2 remízy a tri prehry.

V skupine B sa tím nachádza na poslednom štvrtom mieste so ziskom troch bodov za tri remízy. V tomto zápase bude teda bojovať o svoje prvé víťazstvo, avšak už bez šance na postup.
Rubin Kazaň je v ruskej najvyššej súťaži momentálne na 9.mieste. Na svojom konte má 6 víťazstiev, 2 remízy a 10 prehier v 18-tich zápasoch.

V posledných zápasoch však preukazuje o niečo lepšiu formu ako jej dnešný súper. Z posledných siedmych zápasov totiž vyhrala štyrikrát a prehrala iba dvakrát, k tomu pridala ešte jednu remízu.

V Európskej lige sa jej zatiaľ podarilo poraziť Sion a remizovať s Liverpoolom i svojim dnešným súperom z Bordeaux. Má teda na konte 5 bodov a patrí jej tretie miesto.
Prvý vzájomný zápas týchto dvoch tímov sa skončil remízou 0:0.
Stávkové kancelárie v tomto zápase o niečo viac veria hosťom, na ktorých víťazstvo si môžete vsadiť s kurzom okolo 2,5. Kurz na výhru domácich sa pohybuje okolo hranice 2,8. V tomto zápase nie je vylúčená ani remíza. Kurz na nerozhodný výsledok sa pohybuje okolo 3,3.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00.