koniec (0:0)

12.12.2015, 20:30 • Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán • 15. kolo • Milan Gončár

Fortuna: 1.34 5.4 7.6

Držanie lopty: 70 % : 30 %.
Strely na bránu: 7:1. Strely mimo: 8:3. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:10. (22:25:33)
Dobojované. Dnešný duel je na konci. Domáci sa poriadne ťažko rozbiehali. Najmä v prvom polčase bol ich výkon rozpačitý. Po zmene strán prišiel na trávnik Konopljanka, ktorý hru poriadne oživil a aj vďaka jeho aktivite sa FC osmelil. Dva góly Gameira rozhodli o osude dnešného duelu. Výkon hostí nebol oslnivý, no najmä v prvom polčase mohol Sporting vyťažiť z nemohúcnosti svojho súpera viac. Od nás je to všetko, zostaňte so stránkou Onlajny.eu aj naďalej, prajeme pekný futbalový večer.

90+4

90+3

Tak predsa ešte obrovská možnosť FC. Banega využil zlú rozohrávku súpera, loptu pekne potiahol. Hoci mohol nahrať, rozhodol sa pravačkou vypáliť a opečiatkoval pravú tyč!

90+3

Polovicu nadstaveného času máme za sebou. Vyzerá to tak, že ďalšie góly už neuvidíme.

90+2

Konopljanka skúsil šťastie akrobaticky, ale obrana súpera loptu zblokovala. Napriek tomu to bol veľmi pekný futbalový moment.

90+2

Na trávniku sa už nič zaujímavé nedeje. Sevilla kontroluje záverečné sekundy duelu v strede hracej plochy kombinuje na veľkom priestore.

90+1

Hrať budeme ešte štyri minúty.

90

Beží nám posledná minúta riadnej hracej doby. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

88

Lopta v strede poľa a vyzerá to tak, že dnešné stretnutie sa iba dohráva.

87

Výkon hostí je v druhom polčase slabučký. Center Aït-Atmaneho bol veľmi nepresný a iba potvrdil trápenie Sportingu v dnešnom zápase.

86

Reyes zahnal dnešného hrdinu Gameira, ale domádich to mrzieť nemusí. Svoj dvojgólový náskok si s prehľadom strážia.

85

Posledné minúty stretnutia sa nesú v snahe Sevillčanov o ďalší gól. Sporting to už zrejme dnes zabalil.

84

Konopljanka robí súperovi problémy na ľavej strane. Zatiaľ je to vynikajúci výkon tohto futbalistu od našich východných susedov.

83

Gameiro dostáva od rozhodcu žlté napomínanie.

83

Domáci fanúšikovia už oslavujú víťazstvo. Atmosféra na štadióne je počas celého duelu vynikajúca.

82

Zdá sa, že o výsledku je rozhodnuté. Sporting v druhom polčase prakticky odišiel z ihriska a hru tvoria jednoznačne domáci, ktorí duel kontrolujú.